Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Szeretem a sok anti Samgungos embert itt a fórumon. Divat lett már fikázni őket a forma / árazás miatt. A formára semmi panasz nem lehet az S6 óta, mert rohadt jól néznek ki a telefonok és az anyaghasználat is csillagos 5-ös. Ma kerültek ki nálunk üzletben az idei telók (A3-5) és mind a kettő köröket ver formában, összeszerelésben a konkurensekre.

    Az pedig, hogy ennyibe kerül teljesen érthető, mert közép kategóriába szánták őket. És a 100 ezres vételár akármennyire is fáj az embereknek (nekem is) már csak a középkategóriára elég.
    Persze lehet jönni a kínai gyártók telefonjaikkal, de a legtöbbnek nincs itthon képviselete, tehát ha 1x döglik be mehet vissza kínába. Azért ettől a Samsung support nagyon messze áll magyarországon. Kb. minden kisebb városban van már márkaképviselet is.

    Hozzáteszem, hogy az értesítő LED hiányát én sem értem, mert 1 filléres alkatrész és belefért volna az árba. A 1,5 giga ram mellett viszont azt nem említitek meg, hogy a kamera már itt is 13 MP, nem csak az A5 esetében.

    Itt az előbb az LG-t emlegette SW-es fronton, ami vicces azért. Nekem G2 volt az előző telóm és 4.4.4-ig semmi baj nem volt vele, nem is frissítettem 5.0-ra. Mert amit ott az LG leművelt az szánalmas. Elég megnézni a G3 szoftveres oldalát, gyakorlatilag megölték vele a telefont, mert össze vissza akad utána az egész készülék. És bizony a G4 esetében is tapasztalhatóak ezek a Laggok, még ha nem is ilyen mértékben.

    Most S6-ot használok, de szoftveres fronton 1 apró hülyeséget (nem kikapcsolható figyelmeztetés a mobilnet kikapcsolásánál) leszámítva nem volt vele semmi baj. És NEM nem akad a menü, csak sokan szertnek csámcsogni a semmin.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • h3lios

    addikt

    válasz .DLL #62 üzenetére

    Alul nem lehet már, így is elég vékony a káva. És ugye a G2-nél az érintő gombokat is hozzá lehet számolni, mert a navigáláskor az is ott marad, tehát kikapcsolni nem lehet. :D Egyébként a G3 műanyagból van.

    B-tag: H3lios#2825

  • h3lios

    addikt

    válasz #31342592 #69 üzenetére

    Ha nagyobb felbontás lenne benne azért sírnál, mert gyorsan merül. Ha ilyen anyagokból összeszerelt és itthon szervizelhető telefont tudsz venni 60-ért akkor vedd meg azt. Ja várj, hogy nincs ilyen alternatíva.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák