Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandorka

    tag

    Húú de meg akarnak most majd verni páran ezért, de (nem akarok senkit megbántani, egyéni véleményt írok):

    Jelenleg Galaxy Alpha tulaj vagyok. Abban is csak 720p kijelző van. Baj? NEM! Miért? Mert nekem elég. Nagyítóval nézem akkor látom a pixeleket, amúgy nem.

    Felejtsük el azt, hogy mindent belefognak rakni 60-ért! Nem értem, bármit kihoz a Samu azt csak fi***ni lehet. Ha túl nagy az a baj, ha túl kicsi az a baj, ha nem főzi meg reggel a kávét, akkor meg az. Tisztára a Belga számban érzem magam :(

    Noti led hiánya. Húúúú mekkora hiányérzetem lesz, hogy éjjel háromkor nem fog villogni (igen, néha baromi jó, néha baromi idegesítő).

    Kijelző. Nem, nem tudok emellett elmenni. Miért vár valaki, egy 4,7-es kijelzőbe FHD-t és még azt is nehezményezni, hogy 100e a teló. MOST! Nem kell mindent egyből megvenni. Vár az ember 2-3 hónapot, amelynek még az alábbi előnyei is vannak: Olcsóbb lesz, kiderülnek a az esetleges hibák, jönnek új firmek hozzá. Biztos lesz aki megveszi most és ennyiért. Mert neki így is megfelel. És örülni fog neki. Akinek nem tetszik, van egy olyan opció, hogy nem veszem meg. Mást választok. Szíve joga az embernek. De nem kell egyből támadni. Ne legyünk negatívak, nézzük a pozitívumokat. Nem tetszik, nem foglalkozok vele! És jobb a napom :)

    Szóval nem akartam senkit megbántani, de azért nézzünk körbe, hogy a konkurencia mennyért hoz ki telókat, ezen kívül pedig: Ha A3 50-ért lenne 8magos procival, 2giga rammal, HD kijelzővel, noti leddel, micro SD-vel, elgondolkozna bárki is egy A5-ön? Egy S6-on, vagy majd egy S7-en? Szerintem max az aki szereti a nagyobb tepsiket. Igen, kell a megkötés, hogy ösztönözzön a nagyobb telóra. Nem az A3-A5-ben van a biznisz, hanem kurvadrága flagshipekben ! Ugyanis az egész egy nagy biznisz, az a lényeg, hogy fizess. Jövőre lesz 17-es változat 2gigával, aztán majd mindenki próbálja azt megvenni. Ez az iparág mindig erről szólt (sajnos).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák