Új hozzászólás Aktív témák

  • Gerinces

    csendes tag

    válasz ruskop #833 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a válaszod! Bár szakértő nem vagyok, egy menürendszer kínálta lehetőségekkel elbírok. Ahogy belakom a telefont, egyre több dologra derül fény. Amúgy tetszik, jó telefon. Telenoros egyébként.
    Tehát: A kontaktok ott vannak, szinkronizáltam a 8.9-es tabommal is. Ám a névjegyek némelyikénél kettőz, de úgy, hogy az néhány névjegyben a tel.számot 06201234567-ként és 062-012-4567-ként is megjeleníti , plusz e-mail cím, ha van. Az eredeti telefonkönyvben nem így voltak elmentve. Persze van, hogy gmail-os címeket is megjelenít ugyanazon a néven. Nem találtam meg a választási lehetőséget, hogy csak telefonszámos névjegyeket mutasson. A telón az eszköz opciót jelöltem be. A többit is próbálgattam persze.
    A hangbeállításoknál pedig az értesítési hangoknál nem ajánlja fel a "saját" lehetőséget. A csengőhangnál viszont igen, ott a pluszjel és a csengőhang hozzáadása opció.
    Az ébresztésnél hiába fordítom le, nem hallgat el, nincs szundi választás módosítás (5 perc és kész). Persze le tudok tölteni egy ébresztő appot, csak hát...
    Ja és örültem volna egy szép analóg óraképnek is, de hát majd ilyet is keresek.
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák