Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Pár nappal a Ryzen megjelenése után véletlenül kiderülnek részletek... Persze... , de jöjjenek nyugodtan :DD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz lemusz #2 üzenetére

    Eddig is lehetett tudni hogy a Z370 egy lehetetlen platform lesz szóval számomra inkább az a meglepő hogy a kicsik támogatni fogják. Tulajdonképpen aki kicsit is utána nézett a dolgoknak vásárlás előtt azt nagyon nem lepheti meg a Z370 elkaszálása, én is pont evégett nem vettem meg. Amúgy nekem a Computex tűnik logikusnak a nagy bejelentésre és egy "előrehozott" július végi vagy augusztusi megjelenés.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz sb #6 üzenetére

    Az emberek tobbsege meg egy tesztet sem olvas el vasarlas elott hanem bemegy a legkozelebbi szamtech uzletbe megmondja hogy van x ezer forintja egy gepre es allitsanak neki egyet ossze. Az ilyennek edes mindegy hogy kompatibilis e vagy sem mert ugyis evekig hasznalja aztan megint bemegy az uzletbe es vesz egy ujat, mi "kockak" meg ugyis tisztaba vagyunk vele hogy mit szeretnenk venni. Nyilvan valo volt hogy aki procit cserelgetne annak a z370 katasztrofalis valasztas. Viszont a tobbseg szerintem meg itt sem cserelget procit max tudatosan vasarol akkor meg jo lehetett a z370 is max nem erte meglepetes. En viszont szeretem egyszer felfejleszteni a procit is a gepbe (amikor mar baratibb az ara a kovrtkezo generacio csucsanak) igy nekem egyertelmuen a z390 lesz a tokeletes valasztas:)) Ivyrol nem is artana mar valtani:DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Sinesol #29 üzenetére

    En ugyan ezen okbol veszem most meg a z390-et majd. Amikor megvettem az ivy-t akkor az volt a terv hogy a 14nm kimarad es majd 10-re valtok. Aztan ugy huztak a dolgot hogy azt mondtam eleg jo lesz ez is aztan utana megint jok leszunk par evig.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák