Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskeni

    aktív tag

    válasz wwenigma #121 üzenetére

    Ja, átnyálaztam még egyszer a TBW értékeket. Nagy méretű SSD-knél elég nagy, ami igencsak kb évtizedekre növelné az elírási időt 6TB/év írási tempóval. Konkrét számokkal kifejezve ez 400TB TBW értéknél 66 évet jelent.
    Egyébként csak ezt akartam megtudni, hogy mennyi írást jelent az, ha SSD-ről játszok. Szóval ez megáll olyan 6-10TB körül, ami így tényleg elég hosszúra nyújtja az élettartamot. Ugye a rendszermeghajtóval van tapasztalatom, átlag olyan 3-4TB mennyiséget írtam egy év alatt a Kingston SSD-mmel, de játékra szánt SSD-vel fikarcnyi tapasztalatom nem volt, márpedig én jobb szeretek tapasztalatra alapozni. Szóval feleslegesen tartottam az elírástól.
    Viszont, ez még mindig nem győzött meg :D Maradok egyenlőre a HDD-nél ez biztos, mivel először highend-szerű szinte szeretnék lépni végre egyszer valahára a PC-mmel. Már csak egy videókártya meg egy jobb táp van vissza. Hellószia 220 000-300 000Ft :DDD És akkor még nem is cél a 4K... Jó, mondjuk ha az erősebb opciót választom (2080S+táp), akkor lehet ki-kikukucskálhatok 4K-ba, legalább hasznát venném a monitorom mögötti 4K tv-nek. Viszont a gyengébb verzióval (RX 5700XT+táp) szerintem ez esélytelen lenne. Max régebbi címekben.
    Szerk.: [Dragon3000] Én sem babusgatom a hardvert, mert minek. Csak lövésem sem volt mennyit ír bele az ember, ha játszik róla. Ti most adtatok egy kb. értéket, ami felnyitotta a szememet és most már látom, hogy átlag usernek nem kell tartania az elhasználódástól. Majd idővel, majd kényelmi szempontból, de most még várat a váltás. Dishonored 2 cépen fut HDD-ről is, egyenlőre amúgy is erősen GPU-limites vagyok az RX560-amnak hála. Az említett játékot is kompromisszumosan játszom FullHD felbontáson kb. High beállításban. Árnyékokat lejjebb vettem persze, így csak a legsűrűbb helyeken esik be 30 alá az fps.

    [ Szerkesztve ]

    Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

Új hozzászólás Aktív témák