Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    Ha nem karácsonyfa izzóként pulzál a pc, akkor szerintem teljesen rendben van egy egyszínű szép világítás, főleg ha a komponensek is olyan színbe vannak. Nagyon szoktak tetszeni a moddolt gépek mikor piros az alkatrész piros a kábel szövet, szépen elvanrendezve, ha víz hűtés van ,akkor piros a folyadék benne, és pirosan meg van világítva, v ugyan az más színbe a lényeg egyszínű szép koncepció legyen.

    Billzetnél mondjuk tetszenek ezek a 800000milliárd színű dolgok, de egy idő után tuti idegesítene... így inkább ott is egyszerre egyszín világítson az mondjuk nem baj ha lehet váltogatni a színeket.

    Szóval a világítás szerintem remek hogy van, aztán mindenki saját ízlése szerint alakítsa v kikapcsolja.

    De én este szeretek gyönyörködni a gépemben ahogy pirosan meg van világítva. és lehetne sokkal szebben megoldani csak az meg sok pénz annyit ilyen úgymond eye candyre nem fogok áldozni.

    Elnézést a fogalmazásért, az összképért, de front vagy nem tudom mitől, olyan nyomott vagyok majd ledőlök a székből . :(

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák