Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bembee12

    aktív tag

    Én most toltam végig PC-n (kb1,5órával ezelőtt). Kontrollerrel játszottam, de szerintem nem volt rossz irányítani, még a harcrendszer is tetszett, bár szinte sose kellet lenyomnom 4 gombnál többet, hogy kiüssek valakit (kivéve a fehér elektromos "robot"-nál, ott viszont szenvedtem).
    Nagyon tetszik a játék, bár eléggé lineáris...
    Elképezeltem milyen lenne, ha sandbox lenne, olyasmi mint amilyen a Watch Dogs.
    Gyönyörködhetnénk a felső "neon" szinten és elmehetnénk az alsó szintre is a nagyon szegény "embertelenekhez".
    Bárkit "túltölthetnék emlékkel", sok embernek meg is tudnánk változtatni az emlékeit. (úgy mint a Watch Dogs-ban elvben bárkit meg tudunk hackelni).
    Szerintem, ****** jó lenne ha ilyen lenne. :D
    DE így is nagyon jó csak lineáris és NAGYON rövid (kb3-3,5 óra)

    Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

  • Bembee12

    aktív tag

    válasz Bembee12 #35 üzenetére

    Most néztem meg az e3 bemutatón látott Gameplay-t[link]. Na valami olyasmira gondoltam. Térkép meg szabadabb sandbox-osabb játékmenetre.
    Amúgy érdekes, mert rengeteget változott a játék a videón látottakhoz képest.
    Más ruha (nekem a végleges jobban tetszik). "Telefonálás" közben mozgó kép.
    Mászkálhatsz utcán "normális emberek között" van út elágazás, nem kötelező leverni a katonákat, hanem kikerülheted stb.
    A videón pont egy emlék remixelős rész van. Emlékszem a csókához teljesen máshogy kellet eljutni.
    Szinte teljesen más a végleges és a E3-as videón látottak...
    Összesítve nekem az jobban tetszik, mint a végleges játék.De legalább női karakter van,(Azt jobb nézni, mint egy csávót :DDD) mint a Mirror's Edge-ben (thyúú az milyen jó játék volt) sokban hasonlít a kettő game pl.:rövid nagyon kasszáknál nem teljesített egyik sem olyan jól, de ha tudtad élvezni, akkor viszont **** jó mind2 game.

    [ Szerkesztve ]

    Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

  • Bembee12

    aktív tag

    válasz ( V ) #37 üzenetére

    Egyik se. :N Rendesen normál fokozaton a kombóm értékei:
    Erő: 525 (láncszemből 3 darab)
    Gyógyítás 15
    S-Pressen: 0

    Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

Új hozzászólás Aktív témák