Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz twollah1976 #766 üzenetére

    "A Google Play hasznalata utan azonnal kilovod a memoriabol"
    LOL. Az ugye megvan, hogy a Google Play Services nem csak a Google Play áruházzal áll kapcsolatban? [link] , [link] , [link]

    "Nem nyiltak ki elege a Szahaszrára, a Anáhata csakraik, emiatt a prana nem tud normalisan ataramolni a testukon ezzel azt erik el, hogy az okostelefon atveszi az eletuk felett az iranyitast.
    (...)
    - Google Play Services nezegetese."
    Baromira nem érdekelne, hogy mennyit fogyaszt a Play Services, csak azért néztem rá, mert közel nulla használattal 15% merült a készülék. Ami egy ekkora akunál gáz. Amint megláttam, hogy a Play Services a ludas, gondoltam, hogy nem egyedi lesz, illetve egy elég gyakori bug.

    "Tudod vannak emberek akik a szellemi fejlodesnek nem azon a lepcsofokan allnak, hogy egy okostelefont hasznalni tudjanak."
    Azt inkább nem is kommentálom, hogy kvázi lefogyatékosoztál.

    "1. : Megszabadult a rossz sorsot hozo okostelefonoktol es butafont kezdesz hasznalni."
    Nyilvánvaló, hogy a szakmailag nagyon felkészült vagy.. Nem is tudom, hová gondoltam. Érvek helyett toltál nekem egy féloldalas tömör bullshitett. Gratula.

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák