Új hozzászólás Aktív témák

  • clay07

    csendes tag

    Néhány hetes használt után Én is nagyon elégedett vagyok. A kijelző és kamera túlmutat az ár kategórián. Mind a kettő nagy előre lépés az előző Redmi Note szériához képest. Főleg a kijelző ami lenyűgöző, nem csak annyi hogy AMOLED hanem azon kijelzők között is magas szintet képvisel. Mi 9T-ről váltottam, aminek nagyon szerettem a kijelzőjét de már néhány perc használat után is látszik hogy a Note 10-ben sokkal jobb kijelző van. Nagyobb a fényerő, jobb a betekintés, szebbek a színek, nagyszerű rajta tartalmat fogyasztani.
    12 megapixelen a kamera is jobban teljesít a mint a hasonló árú mobilok. Nagyon szép, látványos képeket lehet vele készíteni. Néha túl szaturál de AI kikapcsolásával már azzal sincs gond.
    A rendszer sebességgel sincs semmi probléma. Minden nagyon gyors és gördülékeny, köszönhetően a 120 hertznek, akadással nem találkoztam. Pedig eleinte eléggé meghajtottam, multitasking közben sem volt gond. És a sebesség akár még tovább is javulhat ha megérkezik rá a 12.5-ös MIUI. Ebben is jobb mint a 9T.
    Játékra nem használtam, ott azért biztos kijön az előnye az erősebb prociknak.
    Az üzemidő itt nagyon jó de az nem meglepetés, a Redmi Note telefonok mindig erősek voltak benne.
    Az is fontos hogy a nagy aksi ellenére nem nehéz a készülék. Kényelmes kézben tartani akár hosszú időn át is. Jóval könnyebb mint a Redmi Note 9 Pro.
    Ár érték arányban nagyon jó választás.

Új hozzászólás Aktív témák