Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz elfelejtette #108 üzenetére

    Abszolút jószándékú hozzászólás és egyben üzenet a kolléganőnek: két Galaxy A3 2017 után (bár egy most is van a családban) váltottam Xperia XZ1 Compact-ra, előbb egy fekete színű volt, aztán egy világoskék, kevés dologban vagyok olyan biztos, mint abban, hogy az XZ1 Compact százszor jobb telefon az A40-nél; nem nekem kell okvetlenül elhinni, a kimovil.com-on tessék elolvasni a felhasználók véleményét és értékelését. Ha a családom a gyerek taníttatása miatt nem kerül átmeneti pénzzavarba, ma is meglenne az Xperia. Természetesen nem azért jobb telefon, mert képes 3D fotók készítésére és ezek mozgatására, de azért ez is elárul egyet-mást egy olyan telefonnal szemben, amin még értesítési led sincs. A két telefon persze nem is egy kategória. (Én az elsőt használtan, de garanciával vettem, soha semmi baja nem volt, és csak úgy süvített a kis méretű telefon, ez még tényleg kompakt, és nem kell tű a SIM-hez vagy az SD-hez, a bekapcsoló gomb egyben ujjlenyomat-olvasó is - nem ez lenne minden telefonnál a logikus? Továbbá a méretéhez képest nyugodtan mondhatom: bivalyerős, és minden további nélkül bírja egy töltéssel két napig, ellentétben az A40-el, aminél olykor az egy nap is kétséges.) Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák