Új hozzászólás Aktív témák

  • errorcode06

    őstag

    válasz #97544192 #10 üzenetére

    Tényleg így van, elismerem. Igaz hogy még életemben nem játszottam a halo 3-mal, de ha esetleg hozzámvágnák ingyé, konzollal együtt, valószínű hogy belekezdenék.

    Valószínű hogy a sok kocka aki nonstop 24/7/365-ben a halo 3-mal játszik, az elveri azt a pc-s gamert, aki életében először fog kontrollert a kezében, vagy ne adj, először játszik a halo-val.
    Aztán, nézegettem most pár halo 3 gameplay-t. Amiket ott művelnek, hát az bűn, "annyira hogy arra nincsen szó, sem több szóból álló kifejezés."

    halo3-at úgy tolják konzollal, hogy körülbelül elkennék a szádat - akkor úgy lennének a játékok megírva. Na meg az RTS-ek - sírógörcs. Még jó hogy a COSSAKS, STARCRAFT, CnC, WARCRAFT-ot nem adják ki konzolra. Ja bocs, Red Alert 3-mat kiadták, hát olyan is lett konzolon. (bár munkatársam egész jól tolja, legkönnyebb fokozaton már majdnem végigvitte az orosz kampányt)

    Természetesen nem bántani akarom a konzolosokat. Fotelben ülve, kényelmesen, el fébölözgetve, nyugisan, tök jó lehet ám, de nekem azt ne akarjátok beadni, hogy egy pörgős gammát (halo3, mw2) élvezet játszani kontrollerrel, multiban.

    Személy szerint pedig 2 játékot irigylek a konzolosoktól: Red Dead Redemption, Dante's Inferno(csak mert szeretem a heknszless rpg-ket)

    (#14) csaabz : A játék TPS lesz és 2011 márciusára várható PC-re, PS3-ra és Xbox360-ra.

    [ Szerkesztve ]

    "Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

Új hozzászólás Aktív témák