Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz pincehely #29 üzenetére

    Akkor gondolom ez egy max 1 gigás kártya, csak valami registry probléma van :) Majd otthon csekkolom az enyémmel :) Azért elég durva lenne, ha lenne már 3,2giga memóriás VGA :)

    kelzsoca:
    azért elég kényelmetlen arcade box-szal játszani :) Olyan, mint a PC-s Lite-on DVD írók, beteszed a lemezt, és olyan, mintha fel akarna szállni... És mindezt ugye vinyó hiányában játék közben is... :) Tegnap próbáltam ki egy játékot, amit kölcsön kaptam, gondoltam nem érdemes telepíteni, úgyis visszaadom, és nem biztos hogy tetszeni fog... Kell azért a vinyó meg a telepítés :)
    Az első rész... Hm, a cikkben szereplő másik Red Dead cuccra már akartam tegnap is kérdezni, aztán gondoltam kiguglizom, de mégse volt időm rá... Ezek szerint az volt az első rész... Mégse hallottam róla, nem is volt ilyen visszhangja, stbstb. De majd utána nézek :)

    Azért álljék itt is az, miért is vettem boxot: nem egy olyan játék volt eddig sem, ami multi platform, de PCre nem jelent meg. Mortal Kombatok, Tekken 6 (előtte PS only volt), most már a SSF4 is, és biztos van még ilyen. Szóval biztosnak sose lesz biztos, hogy jön majd PCre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák