Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz harmundo #34 üzenetére

    Valóban, nem konzolon RTS-elek, nem konzolon FPS-elek, se nem WoW, se nem Heroes V amik nem is estek az előző kategóriákba. Sőt, egy csomó minden még.

    DE
    jó a konzol, azon prince of persia-ztam, sport játékok, plusz ami miatt megvettem, az only konzol bunyó :) A kevés gombos játékok sokkal jobbak konzolon, szerintem legalábbis. Egy platform játékot, hiába 3D, amiben nem kell 100% pontosan célozni, csak irányba állni (Resident evil is ilyen), sokkal jobb konzolon irányítani. Hiába van dinovo-m, azért nem mindegy, mivel az ölemben ülök. Nálam kiegészítő termék. (Autós játékoknál helyettesítő teljes mértékben, valahogy jobban esik a kontrollere, mint a Cordless Rumblepad 2-m ami szintén nem volt olcsó, sőt még a MOMO-mat se szerettem jobban, a billentyűzeten autózásról meg ne is beszéljünk.
    Aki stratéga, vagy nagy FPS rajongó, ne vegyen konzolt. Aki autós, sportos, platformos, az azt vegyen. Aki meg mindent szeret, mint én, és nincs lehetősége, ugyan jobban megvan egy PC-vel, de a legjobb szerintem az, ha mindkettő van, mert a saját feladataikra mindegyik jobb a másiknál.
    Red Dead nekem pl xbox-os lesz, majd ha olcsóbb lesz picit a játék... :)

Új hozzászólás Aktív témák