Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    válasz dutrás #73 üzenetére

    Épp erről beszélek, hogy nincsenek óriási különbségek (még az ujjlenyomat érzékelőt nem is említettem), mind a két készülék flagship és ez érződik is rajtuk. a legnagyobb különbség az árban van. 33% elég sok.

    A chipset előnye, meg az UFS 3.0, 1-2 év múlva is érdekes nem csak most, jelenleg a napi használatban nem igen érezni difit, max játékokban, de ne zárjuk annak a lehetőségét,m hogy valaki játszik is rajta.

    Az a 6 vatt (gondolom a dupla akkus megoldásbol fakadóan) több mint 40% gyorsulást hoz, nem 20, hanem 25 perccel rövidebb időt eredményezve, csak a pontosság kedvéért ;]

    "nem hinném hogy a P30 pró visszább lépett volna" Ilyet senki nem állított, de előrébb sem lépett, maradt a 60Hz. És van különbség. Ha teheted majd nézz meg egy 90 Hz-st (akár egy realmi-t ;]) , 90 illetve 60 Hz-en. Én sem gondoltam olyan nagy dolognak, de a realmi-n kipróbálva a görgetéskor szépen látszik a különbség.

    A jack az végképp nem szubjektiv :DDD , tény, vagy van, vagy nincs. Sajnos a csúcs modellekből szeretik kispórolni, mondván aki 300-at kicsenget a telefonért az vegyen jó minőségű BT-s cuccot, vagy vezetékesből type C-st, vagy átalakítót. Mondjuk olyannal még nem találkoztam aki örült a jack hiányának, max elfogadta (úgy mint a noccsot, nem szeretjük, de kompromisszumos, ha amúgy minden ok, elfogadjuk) , én használom és jobb, átalakító nélkül.

    Adatkommunikáció terén mit értesz? Lehet, hogy kevesebb van, nem tudom, de mi az ami nincs és te használnád?

    A garanciában biztos, hogy előnyösebb a huawei. de a realme-vel sincs gond, az oppo-ból, vagy a oneplus-ból kiindulva.

    szerkesztve:
    "Sok telefont idetehetnénk csak Vagany fórumtárs a Huawei-t hozta példának."
    Nem én hoztam ide, a tesztben szerepelt több telefonhoz is viszonyítva, de a fotó miatt konkrétan a p30 pro-t említette.

    [ Szerkesztve ]

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák