Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Pompi #9137 üzenetére

    Én is megkaptam, de azt nem tudom miért. Mármint én simán letoltam gond nélkül eddigi eventeket. Mondjuk a 675-ös után mondanám, ennyi járt (azt tisztességgel nyertem meg, goldot is áldozva rá), de azért ez mégis csak egy 65 goldos autó. :U

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Ez a mostani Gauntlet sajnos rosszul lett kicentizve:

    Lejárat előtt töltött volna pont vissza a 2. ticket utolsó boss futamhoz, de nem tudtam, ha elkezdem még időben, de utána fejezem be megadja-e. Illetve nem is mai telefon, simán kidobhatott volna töltőképen, aztán fújhatom. Mondjuk csak R$ 1.000.000 volt a tét, de 5 goldért inkább skippeltem, és így meglett. (illetve lelkem is nyugodt) Ha előre tudtam volna, mennyire kicentizve lesz meg, jobban figyelek, több reklámot nézek ticket töltésre, és a nehéz boss futam után nem tolom le többi versenyt még megnézni következőt, hanem kezdem elölről. (egyszer nem volt olyan, hogy egy nehéz boss futam után egy könnyebb jött volna, mindig újra kellett kezdenem, de a pontokon kívül 4-6 ticket is kuka lett így)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9281 üzenetére

    Végül is ráértem, utolsó két napban meghajtottam, de addig csak délben és este videó/stream nézés közben toltam. Csak pénzes tuningot toltam rá, és nem skippeltem semmit, ezért is tartott ilyen sokáig (ha egy feladat úgy éreztem nem megy, end-et toltam). Mivel megkaptam az autót már korábban, így nem voltam annyira motivált, nem akartam goldot költeni rá, de végén mikor már közel voltam becsületbeli ügy lett a dolog, ezért 5 goldot beáldoztam érte.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz sqpp #9305 üzenetére

    RR3 grafikájának kézi átállítása droidon:
    Egy fájlkezelővel böngésszünk el az alábbi helyre:
    /Android/data/com.ea.games.r3_row/files/apk/res/eds
    Ennek tartalmát másoljuk ki egy tetszőleges helyre (gyorsaság kedvéért asztali gépen hozzunk létre neki egy mappát). A kívánt grafikai megjelenítésnek megfelelő fájlt másoljuk ki (pl. AndroidLow.plist), illesszük be egy másik mappába, majd készítsünk belőle annyi másolatot, amennyi fájl eredetileg is van. Ezután ezeket szépen nevezzük el az eredeti fájlok neveivel (AndroidHigh.plist ; AndroidMid.plist stb.). Igazság szerint elég az androidos fájlokkal megcsinálni ezt, hiszen ezeket használhatja csak, de ha egyszer megcsinálod ezt, többé nem kell ismételned a teljes folyamatot. Ha ez kész, meglesz minden fájlnak megfelelő nevű társa, de a kívánt adatokkal. Ezeket a fájlokat ezután megfogod, és bemásolod az alábbi helyre a készüléken:
    /Android/data/com.ea.games.r3_row/files/.depot/eds
    Fontos, amennyiben ez utóbbi helyen nem találod az eds nevű mappát, hozd létre! Ha mindent jól csináltál, ezután indításnál a játék letölti a megfelelő grafikához tartozó fájlokat, és már azzal fog futni a játék.
    Amikor frissíted a játékot Play áruházból, majd elindítod azt és lefrissíti magát, az "Android/data/com.ea.games.r3_row/files/.depot/eds" mappa tartalma törlődni. Ilyenkor lépj ki a játékból, majd másold be újra a módosított fájlokat ide. A gyorsaság kedvéért, én létrehoztam egy "/Android/data/com.ea.games.r3_row/files/.depot/eds_low" mappát is, és ide másoltam a módosított plist fájlokat, így elég ezeket átmásolnom a telefon fájlkezelőjével.
    Nálam ez működik már több frissítés óta.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9308 üzenetére

    Igen, ezért is írtam, hogy elég az androidosokat amúgy, én megszokásból mindet megcsináltam még nyáron, és azóta csak másolgatom őket amikor kijön egy új frissítés.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz ntglaci #9310 üzenetére

    Mint írtam, nekem több frissítés óta működik a dolog (mióta a nyáron volt a kavarás), és ugyanazokat a plist fájlokat használom azóta. Igen, lehet lesz majd valami módosítás, de gondolom akkor majd hibát kidob/crashel a játék, és akkor újra csinálom. De aki biztosra akar menni, mindig leellenőrzi akkor, vagy újra csinálja, ahogy neki tetszik. Sajna a majmócák nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznának már, elég a plusz tartalom, új autó, új pálya, maga a játék már nem fog szebbé válni. Esetleg egy jövőbeni RR4-el kapunk minőségbeli ugrást.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz maximilian4 #9339 üzenetére

    Nem is az, hogy szarul, hanem egyáltalán nem hozzák azt a sebességet, dinamikát amit az F1-es Ferrarik, meg a McLaren után várnánk. Legalább összhangban van a gyorsulás, sebesség, fékezés és tapadás, nálam azok számítanak szar autónak, amik kiugróan összhang nélküliek (dobja el a farát folyton, túl nagy féktáv kell és hasonló). Az event amúgy eddig nem vészes, első kör pénzes tuningot toltam csak rá, de az eddigi kihívások cseppet se voltak nehezek, sőt. Az mondjuk nem tetszik, hogy fix idő intervallumot kaptunk rá, és mégis csak naponta válnak elérhetővé új feladatok. Akinek sűrű lesz az újév első 2 napja, lehet be se tudja fejezni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Aladdin #9343 üzenetére

    A hatodik nap már elég húzós, főleg a pálya miatt, valami borzalmas ez a Hong Kong. Én ráküldtem az első sor arany fejlesztést is már, és pörögnek az ezt követő pénzesek is. Viszont csak alap és első gold tier tuninggal is megvan már a kívánt PR érték, mégis szívatós. Estére remélem a tier3-as pénzessel már könnyebb lesz, az utolsó feladat nálam nehéz lett (elvileg butítani tudom majd ha szükséges). 2 próbálkozással is csak 5. lettem, viszont utolsó kanyarokat már lendületből toltam szinte mert kifogy a nafta az akksiból. (előtte lévő feladatok se voltak egyszerűek, de 2-3. próbára azért mentek, ez meg esélytelennek tűnik eddig, 4 autót kell még leelőznöm, de az akksi kifogy mielőtt utolérném első négyet)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz ntglaci #9358 üzenetére

    Nekem még utolsó 3 verseny hátra van, eddig nem kellett skippelni. Tier3 tuning van rajta (Tier1&3 R$-ért, Tier2 goldért). Volt jó pár húzós verseny azért, eddig 6. és 8. nap utolsó, és mai 9. nap 3. verseny volt hihetetlen rossz. Hong Kong pálya rémes, szűk, nem lehet trükközni vele, de szabályosan előzni se sok helyen lehet. Az autó még hagyján, persze nem a jobb fajtákhoz tartozik, de volt már rosszabb. Én a pályának rónám fel a nehézségét ennek az eventnek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Meister #9370 üzenetére

    Nekem szerencsére sikerült összes skip nélkül, de én is az utolsó előttivel szenvedtem legtöbbet. Annál nem lehetett hibázni, mindenkit elsőre meg kellett előzni, és tolni neki keményen. Igazából nincs nagy baj az ilyen nehéz kihívásokkal, mert ha sikerül akkor feldobja az embert, de az időkorlát miatt átélni rémes. Ez az event legalább megtanította a pályát nálam, ami továbbra is botrányos, a sok lassú kanyar, és szűk út miatt.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9533 üzenetére

    Wikin nézem mindig mennyi PR kell hozzá, és mi az optimális tuning ehhez. (én nem tuningolom maxra soha, sőt, saját szériáját se csinálom meg ezeknek, csak az autó legyen meg "ingyen") Egy huzamba megcsinálta valaki 3,5 óra alatt, és csak egy verseny miatt kellett javítania (Speed snap Mount Panorama), tehát tényleg vicc ami manapság van ezeknél. Feltolod a kívánt PR értékre, aztán tolod a versenyeket, és még szervizelni se kell hozzájuk többnyire. Kíváncsi leszek, hogy ez lesz most már minden új autónál, vagy esetleg csak ezt az egy patchet hanyagolták el kreativitást nézve. Mondjuk a The Gauntlethez se kell sok ész, de akkor már inkább ez mint az.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #9573 üzenetére

    Én még nem frissítettem, hogyan is lehetetleníti el? Utóbbi pár hétben én is gondolkoztam ezen a "tuning bérlésen", de egyszer se szántam rá magam, szóval nekem egyáltalán nem gond, sőt. Tényleg rengetegen éltek vele már mostanság, mivel míg régebben mindig sikerült C-be kerülnöm, utóbbi hetekben már a top 40-50%-ot sikerült csak elérnem. A képességeim pedig nem gyengültek, egyszerűen nekem a tisztán 2/3-adra tuningolt autóimmal ennyi sikerült. (jó, ha ráfekszem még pár másodpercet sikerült volna talán lefaragni, de most mit számít az, hogy 200 vagy 300ezer R$-t kapok?)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #9575 üzenetére

    Ezt értem hogy működött, csak az nem világos, hogyan akadályozza meg? Érzékeli a játék, hogy egy olyan mentést töltesz vissza ahol kevesebb a tuning? Autó bérlés pedig úgy tudom régóta nincs, vagy az időszakosan hiányzott?
    Mondjuk lényegtelen a hogyan, ha nem megy akkor nem megy. Személy szerint engem pozitívan érint, mert így jobb lesz az eredményem, bár az 50 gold se jött soha össze, sajna az a tuning amit én felrakok autókra kevés ehhez (szériák 100%-ra kihúzása sose motivált engem, tehát nem tuningolom őket teljesen fel). Tehát ha benne maradt volna ez a lehetőség, akkor csak én is kihasználtam volna.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Megindult a mostani Daytona 500 event pénznyelése is. 5.1 feladat 50.9 PR-al éppen hogy meglett volna, már zöld a 316 km/h átlagot jelző ikon, de mégis failed. Nem hadakozok, tudom, hogy tizedeken múlhat és pörög a pénzes tuning, azt kivárom. Aki trükközni akar, annak sikerülhet csak pénzes tuninggal (nekem egy sor gold belement jövőre tekintve, kb. ~200 gold eddig), visszafordulsz a pályán és körözöl egy darabig, wiki szerint 10 perc, aztán megfordulsz és letolod normálisan.
    Ha nem lenne bennem az, hogy minden special eventet letolok, ha már eddig sikerültek, akkor biztos itt hagynám. Ez az autó, ezek a pályák, ezek a kihívások kínszenvedések, semmi élvezet. A sikerélmény jó, de az út míg eléred idegőrlő gyakran.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9588 üzenetére

    52.2 PR-al már sikerült (8 órás pénzeseket megvártam, még pár 12 órás pörög rajta). Átlag sebesség így is csak 317 volt, de legalább megadta végre. Annak ellenére, hogy a TT-nél 46 sec-et adott meg, és 50.7 PR-t javasolt, nekem 52.2-vel lett 45.992-es időm. Ovális pálya, nagyon minimális időt lehet veszteni, max. 1-2 századot, nem fékeztem, nem csúszott, és még így is éppen hogy, fura. Másik két feladat könnyű volt mai nap. Remélem utolsó 2 napra elég az a tuning ami most van és még pörög rajta. Nem akarok többet tolni rá, és skipelni se akarok.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9592 üzenetére

    Igen, jópofa ha eléggé fel van tuningolva az autód, amúgy szenvedés lehet sok feladat ezek közül. Sőt, még ha megvan megfelelő PR akkor is. 6. napon 53.3 PR-al 2 órát szenvedtem. Az autó elég gyors, nincs gond a teljesítéssel, HA nem csúszol ki, mész falnak. Vagy 5x voltam úgy, hogy legszívesebben földhöz vágnám a telefont, de soha nem teszek kárt semmiben, elég volt 10 cm-ről leejteni puha ágyra. :DDD Mikor megy az ember, röhögve megvan a kívánt pozíció, de nem akarsz kockáztatni, és mégis sikerül neki koccanni valakinek és kifordulsz, kezdheted elölről. Egy hiba és dobhatod el egészet, utálom a Nascar-t. Ez volt utolsó Nascar-os speciel event amit kitolok, következőt el se fogom kezdeni. Pályát rühellem, autókat rühellem, és ezeket feladatokat is.
    Miért nem raknak be jó kis DTM vagy WTCC autókat? Hülye nascart tolják most folyton, unalmas már. (tudom, tudom, amerika...)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kronok #9594 üzenetére

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kronok #9598 üzenetére

    PR 53.3-al meglett nekem is. Nem matekoztam, van még 2000 goldom, szóval rátoltam egy sor goldosat ami után volt még pénzes. Egyáltalán nem voltak teljesíthetetlenek a feladatok, sőt. Viszont figyelni kellett, mert kis hiba, koccanás, kicsúszás és kezdheted elölről. Utolsó napon egyedül első feladattal volt apró gondom, mert 335 elérése után hiába lassítottam le, másodikra nem adta meg sebességet. Nem tudom miért, de harmadik próbálkozásra meglett. Utána egyedül a nyerj 100 méternél kevesebbel 330 km/h-s sebességgel volt két próbálkozásom, mert elsőre túl hamar előztem, és nem tudtam a kívánt sebességet hozni anélkül, hogy elhúzzak. Utána fél körrel vége előtt előztem csak meg, de így is 94 méterrel voltam előrébb célnál.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz srx600 #9602 üzenetére

    Legyél első, kevesebb mint 100 méter előnnyel, és 330 km/h-ás sebességgel. Vagyis a cél vonalon úgy menj át, hogy első vagy, 100 méternél kisebb az előnyöd, és a sebességed 330 km/h fölött van. :DDD
    4. feladatnál ess vissza első helyről a 198 és 199 körben, majd nyerd meg. Ezután az utolsó feladat totál káros autóval is sikerülhet, vagy körbemész a pályán egyedül, vagy csinálsz egy fánkot (füvön megforgatod az autót).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz fatomas673 #9615 üzenetére

    Cloud save-nél menj rá a Restore from cloud gombra. Ha valamilyen fiókkal kötötted össze előtte (pl. Facebook) akkor előbb jelentkezz be abba a játékon belül.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Meister #9632 üzenetére

    Lehetett volna sokkal pontosabb is azért. Ha már időt szánt rá, akkor ott van rr3 wiki oldala, ott megnézheti melyik autó mennyibe kerül, mennyi tuning stb. Ezen kívül meg engem személy szerint zavar, hogy simán iOS játékként hivatkozik rá, pedig androidra is ott van, de lényegtelen. :U
    Ha a számuk nem is pontosak (főleg az egész játékra vetítve, mivel régebben sokkal több autó volt pénzes, és tovább lehetett tuningolni is őket R$-ért), de azt vissza adja, hogy mennyire elképesztően drága. Aki régen kezdte annak persze könnyebb, vagy ha nem célja minden szériát kitolni 100%-ra. De egy friss játékosnak most belevágni értelmetlen.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz axod #9669 üzenetére

    Egyáltalán nem mondanám "korrektnek", se nem olyan vészesnek. Utolsó nap 3. eventnék járok, a Drag race-nél, most szervizben kocsi. PR 77.1, 17/28 a tuning. Eddig egyik feladat se volt nehéz, mindegyik teljesíthető volt, de ez a drag race már nehezebb diónak tűnik. Ugyan akkor wiki szerint teljesíthető ezzel a PR értékkel is, a pause-os trükkel. Eddig nem hallottam róla, de itt van róla egy videó. A lényeg 1:35-nél látható. Magyarul meg kell várni amíg amíg mind a 3 lámpa piros, majd gyors pause-t nyomni. Ezután Resume, és ismét instant pause, ezt addig folytatni amíg át nem váltanak zöldre. Ezután nyomni kell ujjunkkal ahol a Launch gomb van, és közbe benyomni a Resume-t, így a starttal nyerünk egy kis időt elvileg. Persze ez attól függ kinek milyen a reakció ideje, lehet valaki semmit nem nyer, más csak századokat, vagy 1-2 tizedet. Ha kész a javítás majd kipróbálom.
    Összességében úgy lenne korrekt ez, ha teljesíthető lenne csak pénzes tuninggal, volt már ilyenre is példa. Az tény, hogy nincsenek ilyen szinte lehetetlen feladatok, de a botok fix időkkel mennek. Most ennél a dragnál is első ellenfél fix 9.639-es időket fut, nem lehet butítani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz axod #9671 üzenetére

    Ritka az, amikor csak pénzes tuninggal teljesíthetőek. Viszont a legtöbb ilyen teljesíthető 1 kör pénzes, 1 kör goldos, majd még 1 kör pénzes tuninggal. Nagyjából nekem is ennyi van most rajta, és a drag trükkel elvileg sikerülni is fog. Előző eventek is mentek ilyennel, és így kb. nem csökken a goldom, mindig jön annyi be amennyit el kell költeni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kronok #9673 üzenetére

    Nekem is 17 fejlesztés volt, és skip nélkül végigment. 7.2-nél csak figyelni kell hol jönnek szembe, és amíg elmennek, te pálya szélén haladsz, így nincs para. 7.3 drag-nál fentebb linkeltem videót, és írtam módszert, azzal simán meglett. A 7.4 volt kicsit izzadós nekem, valamiért hiába lassítottam le 1. kör végén a célegyenesben ahogy meglett a 319 vissza kb. 313-ra, másodikra nem adta meg. Így kénytelen voltam rögtön első körben 2-3. helyen fordulni első sikánnál, majd utána itt padlógáz beleszaladni az első helyezettbe hátulról (így nem volt 2 sec off-track). Ezután már a parabola előtti egyenesen meglett mindkét körben, meg a célegyenesben első kör után. Illetve megint előjött nálam párszor a nem fékez bug (hiába nyomom féket, megy tovább teljes sebességgel az autó), emiatt is kellett néhány retry.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9712 üzenetére

    Ez tényleg elég erőtlen Gauntlet volt. Előző pár alkalommal azért kihúztam az időt rendesen, de itt, egy kör gold tuninggal megtámogatva lazán meglett újrakezdés nélkül. Egy versenyt kellett újra próbálnom saját hibából csak, és a többi se volt nehéz. Azt viszont most se értem, főleg így, hogy most azért raktak be ilyeneket, hogy 1 verseny, majd rögtön boss futam, hogy miért nem jön ki végén pontos szám ha az ember nem kezdi újra. 250 ezer pontot kellett össze szedni, de egy huzamba 272 ezer gyűlik össze. (és a pontszámok nem random jönnek, wikin le van írva, tehát ez ilyen értelmetlen)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz oz82 #9724 üzenetére

    Gauntlet-nél kicsit trükkös, nem azonnal kell visszatölteni felhőből. Belépsz játékba, és ott van, hogy vége. Ezután rá kell bökni a kezdésre, hogy első futam jöjjön, és ekkor kell a felhőből visszatölteni. Remélem érthető. Amúgy én is SP-n tolom, és pont emiatt ilyen 6-7 futam után újra indítom játékot mindig. Illetve minden verseny után gyors mentek felhőbe. Szerencsére végig tudtam tolni kidobás nélkül most. (a Sony SP ram kezelése botrányos)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #9804 üzenetére

    Volt szerencsém pont most letolni Flashback széria részeként, és nekem 39:40 volt. Az egy dolog, hogy 12 körös LeMans, és benzines, tehát manual gáz, de nem lehet pályát elhagyni, és nem szabad sérülni se, és az egész mezőnyre kört kell verni. 4 körönként meg kellett állnom pihenni, de hála istennek elsőre meglett. :DDD

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9821 üzenetére

    Akiknek már megvan az autó, annak goldért éri meg. 110, 70 és 60 gold jár az eventekért. Az mondjuk bosszantó, hogy miért kell ezeket is napi bontásban csinálni. Akinek már megvan az autó, végigtolta egyszer, nem lehetne simán egybe elérhetővé tenni, hogy végig szaladhasson rajta ha akar?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9845 üzenetére

    És én még büszke voltam magamra, hogy az elmúlt 2-3 hétben 500 gold és olyan 2 millió R$ többletet szedtem össze. :U
    Ezek a flashback szériák, illetve a limited championship-ek a már megszerzett autókkal hozzák az aranyat azért. Nekem mondjuk a heti TT semmire se jó. Én vagyok ennyire béna, vagy mindenki aki ott aranyat szerez, az (közel) fullra tuningolja az autót? Az új autóknál én csak annyi tuningot rakok rá, amennyi kell a megszerzéséhez, a saját szériája nem érdekel. Tehát spórolok az arannyal amennyire tudok, és az ilyen 2/3-ad tuningokkal csak az 500.000 R$ jutalom jár heti TT-ért, és nem érzem azt, hogy annyi másodpercet benne hagyok pályákban, hogy megérné küzdeni.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz cafatmaister #9887 üzenetére

    Elvileg 295 gold és 1.771.000 R$-el elérhető a kívánt PR érték. Itt a kommentek között legalábbis ezt írták.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz cuebler #9914 üzenetére

    Nekem szerencsére nem okozott gondot a frissítés. Retro rivals-t tegnap fejeztem be, elkezdtem a másik rövidet és azzal nincs gond. (az meglepne és felidegesítene, ha ezután látnám, hogy a Retro rivals nullás)
    Amúgy most, hogy megint 50% sale van Formula-E tuningra, melyiket lenne érdemes feltolni? Melyik a legjobb HK TT-re (vicces, hogy mindegyik neve ugyanaz, de azért még ha minimális különbségek, de vannak)? Nem mintha sok aranyat remélnék tőle, de végül is van két saját szériája autóknak, lehet megengedem magamnak egyikre a full tuningot.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz DigitXT #9916 üzenetére

    Na elindítottam a tuningot (már csak a pénzesek pörögnek), az ABT-t választottam végül. A jobb gyorsulást fontosabbnak érzem, mint a rövidebb féktávot, vagy nagyobb vég sebességet.
    Közbe tolom a Stingray-es Flashback eventet, és nem értem miért ilyen szövegeket tolnak néha. Magnus-nál direkt rájátszanak, hogy mekkora pöcs legyen, de néha tök hülyeség ami kijön tőle: egyik feladat volt az, hogy vagy győzzük le őt, legyünk elsők, vagy Ahmed-et segítsük meg, hogy legyőzze Rusty-t. Mindkettő sikerült, én első, mögöttem Magnus majd Ahmed és Rusty, erre jön a szöveg Magnus-tól, hogy na ez a nap az övék lett, el se hiszi, hogy rosszabb vagyok mint legutóbb. És volt már hasonló bullshit dolog más eventnél is, ahol nem volt feltétel, hogy legyőzzük pl. őt, de ha sikerült is jött nagy pofával, hogy szarok vagyunk. Értem én, hogy ez "scripted", egy opció és ez van, de vehetnék a fáradtságot arra, hogy legalább az ilyen versenyeknél legyen több szöveg opció is amit végén nyomhat. Az meg a másik, hogy unalmas mindig Magnus-t elverni (tudom, ez flashback, nem is erre értem), és mindig úgy jön szembe, mintha nem vertük volna már el nem tudom hány tucatnyiszor. Változatosságot a népnek!

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Nem tudom volt-e, de itt van, hogy a Formula-E TT jutalmak mik lesznek pontosan:
    - 1st place = 1000 Gold
    - 2nd place = 900 Gold
    - 3rd place = 600 Gold
    - 4 - 10th place = 300 Gold
    - 11 - 1000th place = 100 Gold
    - 1001 - 10000th place = 50 Gold
    - 10001 - 25000th place = 10 Gold
    Igazából nem is számítottam többre, 700.000 Goldot osztanak szét 25.000 játékos között, átlag 28 lenne ugye. 50 gold meglesz, holnap kiderül bele férek-e a top 1000-be, még utolsó engine tuning pörög. Falazni meg nem is tudok, nem is akarok, szóval lehet nem lesz meg.
    Jah, és minden induló kap e mellé 25.000 R$-t, kell mint egy falat kenyér. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9920 üzenetére

    Én itt fel is adtam. Mikor anno csináltam sikerült PR 47.1-el (RR3 wiki-n is ennyit írtak, és nem rémlik, hogy skippeltem volna akkor), most meg flashback-ben erősebb ellenfeleket adnak be, vicc. Butítani se lehet, Rusty mindig egy autó hossznyival nyer. Megvárom míg lepörög az idő, aztán nekifutok újra Retro rivals-nak (miután azt megcsináltam frissítettem le játékot, így elvileg resetelt), majd utána a ferka jön. Rémlik, hogy az is iszonyat szívatós volt anno, szóval lehet azt se tolom végig majd.
    Amúgy azt hittem ma még lehet tolni HK TT-t, kicsit csalódott vagyok, bár a top 1000-nek közelébe se voltam, de tudtam volna javítani 3-4 tizedet még. Nyeremények meg majd gondolom jönnek valamikor, mert most nem kaptam semmit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9948 üzenetére

    8. nap összes feladata Circuit des 24 Heures, szóval neccesek lesznek szerintem (ajánlott PR 85.4, minden verseny skippelése 60 gold fejenként)
    1. event: Győzz mielőtt kifogyna az üzemanyagod, és 2 sec-nél ne legyél többet off-track (3 kör)
    2. event: Teljesíts 2 kört legalább 3. helyet elérve, 5 sec-nél több pályaelhagyás nélkül (2 kör)
    3. event: Érj el 223 mph (359 kph) sebességet és legyél legalább 3. helyezett 3:20-as idő alatt pályaelhagyás nélkül (1 kör)
    4. event: Kövessd az előtted lévőt 24 yardon (22 méteren) belül 60 másodpercig, majd vezesd a versenyt 90 másodpercig folyamatosan és győzz (2 kör)
    5. event: Nyerd meg a 3 verseny közül az egyiket, vagy érj el mind a három futamon 3. helyezést legalább (1 kör nappali, esti vagy éjszakai viszonyok között)
    Ezek alapján lesz köztük skip gyanús, de mivel nem járok itt még, így nem tudom.
    Forrás: wiki (az első futam teljesíthető 83.3-al több próbálkozás alatt elvileg, a botok idő után "feladják", bár egyenesben gyorsabbak)

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Petya25 #9954 üzenetére

    Kár, hogy a maradék autókat Championship-ben lehet majd megszerezni. Az jó, hogy így már első nap tudni fogjuk mennyi tuning kell rájuk, de rossz, hogy biztos drága lesz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Terapeuta #9956 üzenetére

    Érdekes, akkor csak van valami, hogy erősebb autóval erősebbek ellenfelek. (holott az ilyen "egyedi" ellenfelek nem butulnak elvileg) Nekem 83.3-as autóval laza lett első futam, már első kanyar kombináció után első voltam, és utána is meg tudtam tartani pályaelhagyás nélkül, 0,33 literrel.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Unbaised-Ben #9970 üzenetére

    Endurance esetén a megtett táv függvényében kapod a jutalmat. Azért tegyük hozzá, az a bő 600 km nem rövid idő alatt gyűlik össze, én olyan ~2-2,5 órás versenyre tippelek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #9982 üzenetére

    Simán akkor jön ez elő, ha megtelik a memória, és kilövi a játékot. Ha túl magas grafikán van (hiába van telómban erős GPU, ami miatt automatikusan magasabb grafikát állít be magának a játék, ha csak 1 GB ram, és azt is kernel szinten rosszul kezeli a rendszer), vagy régóta nem volt újraindítva. Nekem low grafon nem jön elő, csak ha kb. egy hétig nincs újraindítva a készülék. Ekkor újraindítom, és megszűnik a probléma (egy időre).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Megkezdődött a Jaguar XJR-9 Championship! Az autót a 100% teljesítéséhez PR 85.2-re kell húzni 3332343 tuninggal, ami 2,117,400 R$ és 400 gold. 100% teljesítésével 110 gold jutalom jár összesen, így végül az autó 290 gold-ért szerezhető meg (plusz az R$ apró ugye).
    Forrás: RR3 wiki

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    Lehet félni jövőbeni Formula-E tartalmaktól. Most nem teljesen értem, de valami olyan hír jött ugye, hogy az RR3-at fogják Formula-E verseny szimulátornak használni valami rendezvényen New York-ban. Elég röhej egy mobiljátékot, ami azért bár nem annyira arcade, de messze van a szimulátortól, ilyenre használnak. Ráadásul nagyon összefogtak, és biztos fog akkor még jönni új pálya (volt videó is egyről, bár a Hong Kong-it is mindenki utálja, autókról nem beszélve), meg gondolom majd új kocsik, nem tudom van-e még ami kimaradt idén. Nagyon nem várok témához illő tartalmat, inkább tennének be DTM vagy akár WTCC autókat, ha már az F1 kifújt a '14-es Ferrari személyében. FB-n a hír alatti kommentek 80%-a csak szidja az autókat meg a pályát.

    ui.: Ohhhhh 10.000!!! Fel se tűnt elsőre. :U :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Terapeuta #10006 üzenetére

    Gondolom elkéstem, de ha nem vetted meg szerintem jól tetted. Ha pedig igen, akkor sincs baj, mert meggyőzted magad, hogy kell, és jó autó az, sőt, legjobb. :DDD Viszont drága nagyon, a tuningja is, és ennyit kiadni, hogy csak saját szériájában körözgess vele felesleges szerintem.
    Ellenben ma a fejlesztésére van 50% kedvezmény, ezen most én elgondolkodtam. Eventje alatt toltam bele sor goldos tuningot, így most még egy sornyi gold kell, azaz 50%-al 574 gold lenne, a saját szériájából és az exclusive-ból pedig visszajönne 82+200, tehát a végén nettó 292 gold ráfordításom lenne, ez elég türhető, főleg ha jövőben megint a heti TT-be berakják.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz agyrágóbogár #10011 üzenetére

    Szép és drágának tűnik az a jobb oldali. ;] Akkor a legutóbbi Mazda LM kocsi a kezdet volt. Én azért örültem volna ha RX-8 és MX-5 (is) jön, hozzám azok közelebb állnak. Jó, hogy nem sóznak ránk még több Formula-E autót (egyelőre), bár a pályát lehet így is megkapjuk amit belengettek már.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz agyrágóbogár #10013 üzenetére

    Tényleg, el is felejtettem, hogy anno azt megkapta ingyen az, aki korábban nem szerezte meg. Na akkor ezt a szokásukat tartsák meg, mert nem szeretnék költeni rá jövőben goldot. :U Áldoztam rájuk egy kör goldos tuningot, pár száz gold lett, de azóta csak amikor heti TT-n voltak mentem velük.
    Amúgy nagyon úgy néz ki, van valami megállapodás köztük, így sajnos biztos jön még Formula-E tartalom. (mint ahogy tele szórtak minket Nascar autókkal is, meg jön évente az új RSR Porsche) Nem is értem, hogyan sikerült pont egy olyan szériával egyezséget kötniük, aminek játékbeli megvalósításának a legkisebb a rajongó bázisa.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz rumos14 #10015 üzenetére

    Nem nagy különbség ilyen tekintetben például egy McLaren MP4-X-hez képest, egyik se létezik valóságban, és csak itt lehet velük menni. Amúgy PR 90 kell hozzá, és 3333333 (21 / 28)-al elérhető, ami PR 90.5-et ad. 440 goldba kerül így, és 110 visszajön az eventből, tehát 330 gold ráfordítással szerezhető meg. Az autó rendes ára pedig 900 gold lesz. (saját szériájában PR 93 kell a 100%-hoz)
    A csúcs Mazda special event-ből lesz megszerezhető (bízhatunk az only R$ tuningban), a két kis Mazda pedig szintén LTS lesz, ahogy a Veneno is (akinek nincs meg).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #10018 üzenetére

    Én is így vagyok vele, a Gauntlet a legrosszabb ilyen játékmód, hosszú is, és van benne random faktor is, kinek mit dob a gép. Meg lehet úszni kevesebb tuninggal is, de cserébe többször újra kell kezdeni, és reklámokkal fel kell tölteni esetlegesen a ticketeket.
    Az LTS ellenben fix drága, legalábbis ott tuti költeni kell adott gold mennyiséget. Előnye, hogy wiki-n megtudod nézni mennyibe is fáj, és utána szabadon dönthetsz, megér-e neked annyit az autó (jah, és nem nehéz végigtolni).
    A rendes event pedig bár rövidebb úgymond, hogy napi pár futam csak, cserébe minden nap kell tolni, vagy a végén marad a kapkodás. Lehet megúszod csak R$ költésével, de nem tervezhető, hacsak nem kezded el utolsó napokban, hátha addigra lesz wiki-n infó mennyi tuning kell rá, illetve lehetnek nehéz feladatok is.
    Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya, az LTS a legtisztább, de egyben legdrágább is. A special event neccesebb, de szintén tervezhető, míg a Gauntlet zsákbamacska szerintem.

    Egyébként ki tudja, meddig húzzák még a játékot. Előbb utóbb nem jönnek új autók, csak flashback lesz, majd elmaradnak azok is talán, vagy végtelen ciklusban rotálnak majd új update nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Kronok #10028 üzenetére

    Nekem elsőre meglett. Na jó, másodikra, mert először szervizeletlen autóval is megpróbáltam, de javítás után sima volt. Van már aranyos fejlesztés a kocsiban, de wiki szerint ez még teljesíthető anélkül is, viszont az 5.4 már nem, ott már goldot kell áldozni rá.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz Fez69 #10039 üzenetére

    A Jaguar RR3 spec-ről és a McLaren-ről volt szó, hogy azok nem léteznek valóságban. A Mazda-ról nem tudtam amúgy, hogy egyetlen példány volt, ami eléget. Kár érte, nagyon szép verda, és most ez a special event izzasztott meg legjobban utóbbi időben (és nem a meleg miatt :U ). Az utolsó napon egyedül a 8.1 és a 8.5 volt nekem laza, a 8.3 nehezebb volt, de a 8.4 és a 8.2 rengeteg újra próbálást igényelt, de legalább éreztem végig, hogy teljesíthető PR 79.3-al (illetve wiki miatt videón is láttam, hogy valóban).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz csibe2zy #10116 üzenetére

    Van internet kapcsolatod? Router újraindítás? Telefon újraindítás? Hirtelen ennyi jut eszembe amit kipróbálhatsz.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sordoran

    addikt

    válasz McImy #10197 üzenetére

    Amikor ránt, ellen kell kormányozni. Az segíthet, ha felveszed a hangot, és mielőtt hirtelen rántani kezd egyik irányba, fura hangot ad ki. Ekkor vagy nagyon figyelsz a vezetésre, vagy le is lassítasz picit, hogy könnyebben irányba tartsd, és ne csússz ki.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák