Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz nicu71 #22 üzenetére

    Mivel jobb a 6 mint pl. az 5?

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • wolfman

    veterán

    válasz nicu71 #30 üzenetére

    Elhiszem, hogy van pár újítás ami a gördülékenyebb munkamenetet tesz lehetővé, de (és jelzem sok tapasztalatom nincs az androiddal [meg semmivel sem]), úgy vettem észre, hogy a telefonokban lényegesebb a hardveres felszereltség, annak ereje meg az arra megírt gyártóspecifikus UI, mint az android verziója. Már csak pár tapasztalatból mondom.

    Havernak valami kínai telefonja van, nekem Lenovo A916 (szintén Kína regionalizált). Mindkettőnknek 4.4.2 andorid. Neki picit jobban nézett ki, gördülékenyebben lehetett használni, az enyémben pedig több funkció volt elérhető és picikét gyorsabb volt, ellenben a Lenovo által írt Andorid UI folyton beakadt, elkezdett gondolkodni, majd ment tovább. Haver telefonján ilyen sosem fordult elő.
    Most egy Lenovo Vibe Z2 Pro-m van 5.0.2 androiddal, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, havernak megint kínai telója (megint csak nem tudom milyen, talán Meizu). Van amit az enyémen jobb használni, van amit az övén, de eleve az UI is pár dologban eltér, ami hol itt, hol ott ötletesebb és kényelmesebb. Másik jóbarátom Samsung Galaxy S4-esén futó Lollipop meg gyönyörűen rezzenésmentesen fut, sokkal nagyobb élmény használni (bár nem mintha az enyém lassú lenne, de az a minimális folyamatosabbság :D is nagyot tud dobni az élményen).

    Szóval a lényeg megint csak, hogy sztem többet jelent sokkal, hogy az adott készülék mit tud és az hogy van optimalizálva rá, minthogy frissebb legyen az android maga.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák