Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz nyisziati #60 üzenetére

    Így volt ez, amikor a Microsoftnak más böngészőhöz telepítését is biztosítani kellett.

    No, akkor csakúgy mint a kínai témában kiderült, hogy a nézőpontbeli különbség a lényeg, és csak azért egy Apple topikban találkoztunk össze, mert te Apple hater vagy én meg Apple user. Szóval szerintem ott is a MS-nak volt igaza, szánalmas volt, amit csináltak velük. Mondom ezt úgy, hogy nekem is első dolgom volt egy Firefox (aztán később Chrome) telepítése. De ráerőszakolni egy felugró böngészőválasztót?! Van egy csomag, amit ad a MS, aztán ha valakinek nem kell belőle valami, használ helyette mást.

    én mindig örülök, ha egy kvázi-monopolhelyzetben lévő nagy cég rákényszerül, hogy teret adjon kisebbeknek.

    Ezzel önmagában nincs baj, csak ne az ilyen élősködők, mások sikerét kihasználók előrenyomulását támogassák. Mert ilyen volt a MS esete is, ahol a legelterjedtebb oprendszerbe tetették bele a konkurencia megoldásait pofátlan módon, és ilyen a spoti esete is.

    btw így már értem a kínai márkák pártolását is nálad. na látod én meg pont ezért nézem ellenszenvvel őket, mert ők is mások tudását és fejlesztését lopják el, másolják le (és ez náluk kulturális kérdés, egyfajta "elismerés", ha másolnak) aztán lehet, hogy ma már hozzá is tesznek valamit, de azért ez édeskevés kompenzációnak.

    Teljesen egyértelmű az analógia, nem értem, mit nem lehet ezen érteni, de te tudod.

    Fentiek után akkor már érthető, miért gondoljuk teljesen másként a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák