Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz -Skylake- #33 üzenetére

    Ennyi energiát beletolni egy értelmetlen wall-of-textbe, szép munka. Az Apple-t winphone-hoz hasonlítani bármilyen szempontból meg az év vicce. :))
    De csak két tipp.
    1. Nézd meg az Apple revenue splitet
    2. Nézd meg a helyettesítő termékeket app téren. Ha egyet kibasznak, van helyette legalább 5 másik.
    A mostani Apple egy akkora reach, hogy bizony, 1-1 appnak elemi érdeke, hogy ott legyen, míg az Apple pont leszarja, hogy 1-1 app van-e vagy nem. Egészen más szinten van a ráutaltság, mint te azt elképzeled frocsoges közben.

    @nyisziati
    A Q-nál nem nyilvánítottam véleményt, mert egyrészt nem érdekel, másrészt nem tudtam eleget róla. De bizony, törvények szabják meg, hogy egy szabadalom tulajdonosa milyen körülmények között mennyit kérhet. Míg az AppStore-ra ez nem vonatkozik.
    És meg mindig, ez az egész csak akkor játszik, ha az in-app purcahse-t akarjak használni. Egy rakat másik cég vagy megoldotta, vagy elfogadta az előre, világosan közölt feltételeket. A Spoty-nál is van website elofizu, amihez az Apple nem nyúl. Nekem is az volt, amíg le nem mondtam az AM miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Új hozzászólás Aktív témák