Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz l.skywalker #16 üzenetére

    Yep, a SW Történetek kifejezetten jók, Rogue One betalált, a Mandalorian várós! :K

    Viszont Az Utolsó Jedik olyan durva mélyütés, hogy egészen elment a kedvem a frencsájztól... komolyan az előzménytrilógiát már egy remekmű az EP8-hoz képest. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • BiP

    nagyúr

    válasz l.skywalker #16 üzenetére

    Mandaloriant én is várom, főleg, hogy Boba Fett a kedvenc karakterem. De az sem játék, hanem sorozat. Ami egyébként hatalmas mérföldkő, remélem nem lesz uncsi, ki kivel kavar szintű tingli-tangli sorozat.
    A filmekkel egyetértek veled.

    (#17) Dilikutya: Köszi, erről lemaradtam, le is kaptam hamar. Anno szerettem ezt a játékot.

    (#18) HELLAFLUSH: Azért ez még messze van egy játszható játéktól. Félek, hogy ebből semmi nem lesz. Nem élném bele magam.

    (#20) AxBattler: Rogue One nálam is favorit, Ep7 nagyon bejött, a nosztalgiahullámmal meg az új dolgokkal együtt, de Utolsó Jedik valahogy nagyon nem. Valahogy még nem érzem, hogy hol a helye a történetben. Nagyon katyvasz volt, és sok volt az üresjárat, néha olyan low-cost beütése volt az egésznek. De majd a 9-cel kerek lesz, remélem.

    (#21) l.skywalker : Snoke? Aki kb. semmit nem csinált, és észre sem vette, hogy kinyírják, simán leszúrták, mint Cézárt?
    Beharangozták, hogy hú, Snoke, mekkora Sith, kb. ő irányítja az univerzumot, erre semmi nem jött át belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák