Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gee_-

    tag

    Még a bétával kezdtem a játékot most már steamen van benne 1800 óra körül szóval mondhatom sokat játszottam vele és fogok is és valószinu hogy fent szeretnék tartani a játékot esport szinten is sok hiba van még a játékba de már kevesebb mint a kezdetekkor
    A játék kiadásakor a főbb problémák a netcode,hitreg,és az anti cheat hiánya volt.
    Ezek közül a anti cheatre találtak megoldást más a Battleye hozta meg és amitota bent van ha jól emlékszem season 3 elején hozták be azóta nem találkoztam csalóval szóval ezt a problémát megoldották igaz hogy idő kellet hozzá de szépen kivitelezték, A netcode és a hitreg az nagyobb kihívás lesz a fejlesztők számára de már ígérték hogy javítani fognak rajta szóval valószinu hogy hamarosan vagy a jövőév folyamán ez is korrigálva lesz.

    A fejlesztők nagyon jól fenntartják az érdeklődést mert pár havonta jönnek olyan változások amik viszonylag apróbb de sokat változtat a meta gamen szóval mindig van valami új amit megkel tanulni a játékba és alkalmazkodni kell hozzá + ugye még jöttek az operátorok is. Most már egyre olcsóbb a játék és ezért több ember számára is elérhetővé vált és a legfontosabb minden season passos tartalmat megkap minden játékos operátorok+pályák ez ritka példa a játékok között hogy a dlc tartalmat ingyen oda adják, és most bejelentették nemrég hogy jön a következő season pass a következő évre is.

    Lehet szidni a játékot hogy ez szar az szar tele van bugal de mindent idővel javítanak ami kitelik tőlük de már most is lehet vele játszani élvezhetően. A csgo is megjelenésekor televolt hibákkal és rá 2-3 évre teljesen jó játék lett.

    Reméljük hogy nem hagyják abba a fejlesztéseket és ebből is egy népszerű esport játék lesz, mert van rá kereslet csak ehez az ubinak rengeteg pénzt kell befektetnie.

Új hozzászólás Aktív témák