Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz #56573440 #55 üzenetére

    Én sem egyenlőséget tettem, de azért szerintem valós alternatíva. A brand cucc is addig szép, amíg van mögötte brand, aki fejleszti, támogatja. Vagy amíg nem hal be.

    Hogy nem magától működő kell - akkor meg megint az van, hogy foglalkozni kell vele. Hogy egyszerű -lásd fentebb. És ott csak azok fordulnak elő, akik vették a fáradtságot, hogy regisztráljanak a PH-ra.
    Amúgy azt mondom én, hogy a nagyon out of the box dolgokkal is kell foglalkozni, mire tényleg belakod - márpedig ez is tanulást feltételez. Szintén nem szokás rá időt szánni. Amikor meg nagyon elfedik a dolgokat a userek elől a gyártók, abból tapasztalataim szerint megint csak nem sok jó sül ki.
    Szóval persze, ha valaki hajlandó kifizetni az out of the box-ot, akkor hajrá, de azért egy minimális érdeklődéssel meg lehet oldani olcsóbban is. Itthon meg nem az a jellemző, hogy csak úgy van 80 ezre az embernek. Nem is kötelező brandet venni, mindenki egyéni ízlése szerint megoldja - azt sem mondtam, hogy kötelező építeni.

    Amúgy nem tudom, nekem nem tűnnek használhatatlannak az opensource NAS dolgok sem - mondjuk a sajátomon nem ilyen van, mert nem volt rá kifejezett szükség, ez most csak egy buta adattár RAID5-tel.

    @pengwin : A fene tudja, én már eljutottam oda, hogy a user experience -nél fontosabb, hogy működjön. Nyilván én azt értem ezalatt, hogy nem kell csillivillinek lennie egy felületnek, ha rutinszerűvé tehető a használata, mindig ugyanúgy történik minden, akkor rendben van. Az üveggyöngyöt szedje fel más.

    @Balika911 : Szerintem akinek van igénye ilyesmire, az amúgy is valamennyire járatos user szinten az informatikában. Innentől ld. amit Pengwin írt.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák