Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Tyrel #31 üzenetére

    Mindegyik jateknak megvan a helye es kozonsege, hala a jo egnek vegre megint jonnek a minosegi jatekok. Elite-t megvettem hogy tamogassam a csapatot de meg nem sokat jatszottam vele sajnos, nem ugy mint az elsovel anno :U

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz Tyrel #31 üzenetére

    Nem csak 'híres' drága színészek léteznek, akikre el lehet költeni a támogatók pénzét. Egy jó rendező, kevésbé ismert színészekkel csodákra képes (művész filmekről nem beszélve). Nyilván, ide a hírverés kell, hogy minden hozzáértő fizessen. Sehol sincs az ígéretekhez képest a játék. Minél több a pénz, annál nagyobb a csúszás, pazarlás, ígéretek tömkelege. Pofátlanul szórja a pénzt, ehhez pedig úriemberként tapsoltok, és fizettek. Okos-takarékos, értelmes módon is lehetne kezelni a fejlesztést. Nem pedig mindent összevásárolni, mint egy Real Madrid anno. Remélem beváltja a reményeket, de addig nem költök ígéretekre. Hiába vártam, Neverending story lett. Nos Elite-nél van egy kész hardcore játék, amit bővítenek. WOT, War Thunder is jó példája az ígéreteknek, nos nem az lett aminek indultak.

    Amire már céloztam, egy ilyen fanatikus, hardcore, fizetőképes rajongói tábort érdemes a legdrágább perifériákkal bombázni, úgy is megvesznek mindent. Nem értem ezeket a méreg drága perifériákat, konzolon is őrület mi van. Jó árazással, tömegeket lehetne elérni, de másról szól a történet :D Jó lenne már tudatos fogyasztói hozzáállást látni, nem pedig az okoskodásunkat :U

Új hozzászólás Aktív témák