Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Az a baj, hogy ez a hardver csak igen kevés ember számára lesz érdekes. Úgy értem, hogy alapból hányan tehetik meg, hogy nagyobb összeggel backelik a SC-t? Persze sok, de most leginkább MO-ra gondolok, itthon nem sok ember fog venni ilyet a hatalmas felár miatt ami a hardver játékra való specializálódása miatt van.

    Persze értékelendő, hogy valaki igyekszik jó játékot fejleszteni és nem csak szoftveres téren, hanem hardveresen is próbálja a játékait támogatni a játékosok számára, de én jobban örülnék annak, ha az ELITE-hez és ehhez hasonlóan több ilyen remek gamma lenne amihez lehetne használni egy-egy efféle kontrollert.

    Nem is értem, hogy annyira nyomják mostanában a marsos híreket, az aszteroidákat és egyéb NASA és más űrkutató központok híreit, mégis alig van minőségi játék ezekben a sci-fi témákban. És most nem dead spacere meg ilyen marhaságokra gondolok, hanem ahol igazi kihívások vannak, űrséták, űrhajók és felfedezni való dolgok.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák