Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki's

    tag

    válasz Zsoccc #15 üzenetére

    A Nintendo saját maga alól húzta ki a talajt amikor egy jól moddolható PS1 mellé kihozott egy Cartridge-es gépet, majd egy nehezen törhető GC-ot. A Nintendosok elkótyavetyélték a Snes-es előnyüket és nem vették komolyan a Sonyt sztem, csak amikor már megtörtént a baj. A DS sztem csak arra jó, hogy kicsit alávágjon a PSP népszerűségének. Üzleti megfontolás ide v. oda, nagyon nagy szégyen, hogy a Nintendo nem volt képes egy PS2 hardverszínvonalú géppel előállni amikor kihozta a Wii-t.

    Anno a Videotonos fallabda is nagyon szórakoztató volt, de ha ma bekapcsolok egy konzolt már nem ezt szeretném látni.

    A Sony megmutatta a Nintendonak hogy lehet minőségi konzolt csinálni, az már csak nézőpont kérdése hogyan ítéljük meg a dolgot. Nyilván a Nintendopártiak azt mondják hatalmas ötlettel jött a Nintendo és új piacot nyitottak, a másik oldal meg azt hogy a Nintendonak el kellett volna ismernie a vereséget és a hiperszuper ötletük mellé még kicsit gyúrniuk kellett volna, hogy ne tűnjön úgy, hogy a konzoljuk a piacon lévő legújabb gépek lengyelpiacos hamisítványa. & hogy miért mondom ezt? Nézzétek meg hogy néz ki egy need for speed xbox-on és hogy hogyan fest Wii-n.

    Nekem sem csak a grafika számít, de a Nintendo hülyének nézi az embereket azzal, hogy full felszereltséggel kb. 100-ért próbálja a sokkal gyengébb teljesítményű konzolját eladni, mint a vetélytársak.

    Én nem dőlök be nekik, de azért érdekelne hányan vásároltak a Nintendot pozitívan megítélők közül Wii-t v. DS-t.

    Breki's

Új hozzászólás Aktív témák