Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razuel

    aktív tag

    válasz Ateszzero #22 üzenetére

    Hát nem tudom, hogy te milyen felturbozott psp-vel játszottál, de amivel én toltam az nemigen volt ps2 szintjén.. Vagy csak lehet nem jó játékokkal próbáltam? :U
    De, ha egész véletlen sikerülne ütni a ps3 szintjét amit kétlek, mit gondolsz meddig bírná egy aksival? A mai csúcs telefonok egy napig bírják úgy, hogy csak tapizod/zenét hallgatsz stb. és nem játszol vele 24órában, akkor szerinted egy 3d alkalmazás olyan vassal mint a ps3 meddig bírná, mert 10 percnél nem tovább az is biztos és ezt meg nem engedhetik meg maguknak, mert akkor nem lenne portable.

    Amúgy meg már csak azért is, hogy kötekedjek. Lehet, hogy a ps3 egy hajszálnyival erősebb mint a kekszbox, mégis szinte az összes cross platform játék jobban néz ki a boxon.. Szvsz nem kellett volna bele az a cell proci..

    Egyébként félre ne értsetek semmi bajom a psp-vel, sőtt.. De ez a kijelentés, hogy egy szinten lesz a ps3 konfigjával nevetséges. Ha jól emléxem a 3ds-re is ugyan ezt mondták, szóval ez csak visszavágás a nintendonak.

Új hozzászólás Aktív témák