Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    "Nem találok szavakat! Ja, de igen: mandzsetta, de az meg nem illik ide."

    A Prometheusról azt mondta a nyomi, hogy Alien-előzményfilm alienek nélkül. Ehhez képest már a kacs/kúszónövény/pótkocsi/lakókocsi/filmelőzetesben is hemzsegnek a fura izék.

    gordonfreemN: hogy miféle az űrutazó? DÖGLÖTT, barátom. Meg van dögölve. Fosszil izélődött, el is hangzott a filmben. Ez kell nekünk. Egy film, ami a maradék misztikumtól is megszabadítja szegény idegeneket. Nem szeretném azt hinni, hogy mesterségesen létrehozott lények, ez nekem így nagyon gagyi. A természet sokkal kísértetiesebb, mint holmi nyomorult génmanipuláció (vég)lényei. Ridley Scott meg szerintem a Pléhbráner óta nem csinált értelmes filmet. A Párbajozók az igen. Az Alien (A Földön nem él ilyen!) az zseniális. Harrison Ford ámokfutása gyönyörű. De az Ezernégyszázkilencvenkettő (milyen szép így, leírva), a Helikopter lezuhan meg a Fekete eső-féle gagyulás az nagyon nem gyerebe. És nehogy valaki a Gladiátort írja, mert bizisten pofánröhögöm így 80-90 peplumfilmmel a hátam mögött. A könyököm jön ki a téma, és még szar is.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • Silenzio

    addikt

    válasz havasa #20 üzenetére

    Cameron pénzmágnes, imádni és fikázni egyaránt intézmény. Ricsi már leírta magát, kapott is eleget. A Madonnás szarjárt meg a Revolverért legalábbis. Képzeld, ki is röhögték mindkettőt a bemutatón. Ugye milyen gonoszak az emberek? ;] Fincher meg egyszer fent, egyszer lent. Szerintem az Alien 3 zseniális, mások szerint meg szar. Majd ha másoknak is lesz filmesztéta diplomája, meg is hallgatom őket. Addig meg lehet trollkodással vádolni vadul, szíves-örömest, még kacsintok is hozzá! ;)

    Ricsi amúgy kakukktojás, ő az egyetlen, aki nem rendezett Alient a felsoroltak közül. Ezzel akartál valamire célozni? :Y Mire?

    Utóirat: már hogy ne volna kötelező megnézni! A Gladiátorral egyébiránt csak az a baj, hogy tipikus bosszútörténet végső soron, olyan mint egy Clint Eastwood-féle kései zsarufilm az ókorban. Nekem hiteltelen. A régi peplumok kicsit magasztosabbak - magánügy, hogy már azokat sem szerettem.

    Boldog karácsonyt Gamepod-olvasók!
    :DD :R

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák