Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Vistaboy #22 üzenetére

    Na az biztos, hogy megmutatná, hogy ki az aki igazán érzi az utót és ki az akit csak a technika "visz előre". :K

    10 kör / 10 km: 42.500.- Ft az igen
    Ez egy ilyen hobbi. De ez igazából szemlélet kérdése.

    Most volt hírben a 200k-s kormány. Én abból 10x megyek ezekkel az autókkal de az biztos, hogy 1000x akkora élmény, mint fotelből "átélni" ezt az egészet. Nagyon sok autót vezettem már (messze nem ennyi pénzért, meg volt amit nyertem is), de inkább erre költök, mint a virtuális valóságra, vagy cigire, piára stb.-re. Én biztos nem a 10 körösre megyek, hanem a 3-asra, mert ennyi fölös pénzem nekem sincs jelenleg, de az biztos, hogy egy egész életre szóló élmény lesz, ha eljutok. Ha most nem is, nyáron biztosan. :K ;)

    (#25) enginev3.0: de ettől szimulátor nem? Ha nem szereted a nem stabil autókat, akkor mész benne olyanokkal ami stabil, de ettől még a valóságban instabil autótól elvárom, hogy a szimulátorban is az legyen. Én sem fogok biztosan SS-el menni, mert nem szeretem (csak az élő lehetőséget, ami ráadásul ingyen volt nem hagyhattam ki), és én is jobban szeretem a stabil autókat. De a szimulátor az szimulátor és nem arcade, ne is legyen az. :R

    Na jól van befogom a csőröm, mert kapok megint, mint a múltkori topikban. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák