Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz .LnB #21 üzenetére

    Már jó ideje le van zárva és csak upgrade van azoknak, akik korábban fizettek - viszont elvileg lesznek néha nyitott hétvégék, amikor ismét tejelhet, aki akar. Legalábbis valami ilyesmiről volt szó.

    Amúgy a törésmodellel nem tudom mi a baja valakinek, mert porrá lehet zúzni gyakorlatilag a kocsit. Nem néztem meg a videót, mert van "előfizetésem" így tudom milyen a törés, szerintem eléggé rendben van.

    Egy GTX 550-en elég magas beállításokon is jól fut DX11-ben, úgyhogy a VGA igénye nem túl óriási. A processzor az, amire éhes, 2 magos Core 2-vel nem nagyon van értelme próbálkozni, hacsak nincs szénné húzva.

    A fizika meg egy f*s, hc szimes szemmel nézve. Bár az újabb buildekben megint reszeltek rajta, de még mindig inkább Shift 3, mint valami komolyabb cucc (erre jól be is sértődtek 1x a fejlesztők, de hát evvan, a fizikai motor le sem tagadhatná az elődjét).
    Pl. tök röhej, hogy a 78-as F1-el akármilyen sebességnél, akármilyen fokozatban lepadlózhatom, semmi érdekes nem történik, csak megy.
    Jelenleg az időjárás is csak dísz, kipróbáltam az esőt minap, óriási felhőszakadás a verseny közepén meg minden, én meg slicken röhögve mentem tovább a nem tudom hányszáz lovas Nascar kocsival... Gyönyörű volt az idő, nem mondom, na de ne röhögtessenek már... szóval - remélem - a fizika még nagyon WIP.
    Az ffb szintén szörnyű, azon is volna még mit javítani.

    Cserébe van tartalom bőven. Sok pálya és sok autó, bár zavaró, hogy jó részük nem az igazi nevén szerepel (pl. Asano = Audi). Illetve ami sokaknak hiányozhat, hogy nem nagyon vannak autók azonos class-ban, így igazi multi-car versenyt nem nagyon lehet rendezni, mert nincs mivel. Pl. van GT2-es meg GT3-as meg Classic BMW, csak egyiknek sincs ellenfele, amit mellé lehetne tenni.
    Remek, hogy csináltak Group 5 Capri III. turbót, de nem csináltak mellé Porsche 935-öt vagy más neves ellenfelet azonos classból. Porsche mondjuk nem is lesz, licensz gondok miatt, csak RuF, na de mind1, volna más név is a kategóriában bőven. Pl. ha már van BMW licensz, lehetne 320 turbo vagy M1 turbo is.
    Vagy ha már csináltak egy nevenincs DTM Audit, miért nem csináltak mellé BMW-t és Mercit? Ugyanígy nincs az R18-nak se valami kamu nevű P1 ellenfele és még sorolhatnám.

    Az olyan utcai pályák mint a California Highway meg Azure Coast nem értem mit keresnek a játékban, amit szimulátornak próbálnak eladni. Eleve üresek, mint a tök, ami a szim jelleg miatt nyilván kell hiszen versenybe nem tehet forgalmat, mert akkor NFS-sé válna a cucc. De így meg kb. semmi értelme. Mióta ugratunk a GT2-es BMW-vel 20 métereket??? Meg a havas pályák. Tekintve, hogy az eső jelenleg milyen, a hó is max. dísznek jöhet, plusz eleve mióta szokás havon versenyezni... na mind1. Ez egy szimnek kikiáltott valami, de részemről minden csak az nem. Nagy közönséget akarnak fogni vele a fejlesztők, mert nyereségesek csak úgy tudnak lenni, ez érthető is. Viszont így az egész egy felemás katyvasz, ami a kőszim arcoknak nem fog bejönni (amit az érintett közönség valószínűleg magasról le...).

    Szerény véleményem szerint, mielőtt valami fan agyonkövezne...

    Sent from my keyBoard

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz .LnB #24 üzenetére

    Ezzel többen próbálkoztak már, de most is nem a válaszom. :)
    Attól, hogy most nem tetszik igazán a játék, még megvárom, hogy milyen lesz a végleges, hiszen nincs készen, bármi történhet (mondjuk a "bármi"-ben nem hiszek, de ki tudja...), a felét meg már kifizettem.
    Addig is van alapom mindig a legfrissebb verzió alapján véleményt mondani. ;]

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák