Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Enton #4 üzenetére

    A támogatási lépésen túl vagyok. Anno bedobtam 50 dodót a közösbe. De azt hittem, hogy ettől még fizetős játék lesz. Én szeretem és szoktam is támogatni a fejlesztőket ha megérdemlik, de mostanában csak olyan játékok jöttek ki, amit maximum akciósan vettem meg, vagy még úgy sem. :(

    Ha ingyenes, és mikrotranzakciós annál jobb, én biztos fogok benne úgy is költekezni. Ez mondjuk szemben megy a DLC-kről alkotott véleményemmel, de azért ez más tészta, ha eleve ilyennek készül egy játék. :K

    Amúgy általában amiket le szoktam írni itt a CARS topikokban azt el szoktam a fejlesztőknek is küldeni és eddig nagyon sok pozitív visszajelzés jött. Volt amit ígéretük szerint javítani is fognak az én észrevételeim alapján. Tök jól esett, még ha nem is úgy lesz és csak standard választ kaptam. Valahogy olyan "mi törődünk az ügyfelekkel" érzést adott. ;] :P

    [ Szerkesztve ]

  • imibogyo

    veterán

    válasz Enton #6 üzenetére

    Tessék itt van, hogy mi módon kapod a perkeket. Valamelyik WMD projekthez kell csatlakoznod és csapattaggá kell válnod. Én amúgy nem tudok semmit sem. A kezdetek kezdetén adtam nekik ezt a támogatást, de azóta én nem csináltam vele semmit sem. Tehát nem tudom, hogy van-e egyáltalán rangom, vagy ilyesmi. Levélben szoktam kapni értesítéseket a build-ekről, de abban semmit nem említenek arról, hogy lennék valami, csak a nevemet írják bele és az aktuális szóróanyagot. Valamint mindig megköszönik, hogy támogattam őket. Ennyi. :U

    A tagság pénzes alapon is jár. Ha jól látom én az 50$-al pont lemaradtam az ingyen copy-ról, mert a FULL MEMBER tagsághoz 45 euro kellett volna. Szóval kemény 2k forint híján maradtam le erről. Így viszont akkor az én befizetésemmel gondolom sima team member vagyok. :F

    Mindjárt írok nekik, hogy ilyenkor "kipótolhatom"-e az adományomat, ha már 12k-t bedobtam nekik. ;] :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák