Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    No, meghallgattam én is és most álljon itt a kiegészítéseim.

    Első körben: a hangerő most jó lett, már csak a minőségen kellene javítani - de inkább legyen ilyen, mint kristálytiszta, de halk;

    PoP: én csak a flash játékkal játszottam, de azon érződött, hogy összecsapták - az eredeti 2D-s Prince of Persia és a Robot Unicorn Attack torzszülött gyermeke

    RDR: én nem csodálom a fejlesztési költséget, látva a bejárható területet és a sok-sok lehetőséget, amit ugye mind le kell programozni; (Persze a neten mutatott kolosszális bakik azért csúnyák, de legalább viccesek.)

    Zandal "epikus megszólalás az EPIC részéről" :D
    Amúgy a kisebb befektetés nem biztos, mivel a konzolokra kell platformholdernek díjat fizetni, míg a PC ebben a tekintetben olcsóbb.

    SC2 Korea: más kultúra, s ott lehet komolyabban veszik ezeket a dolgokat;

    Crytec elkergetése: a fejlesztési költségek is belejátszhatott ebbe, mert ha egy magyar ugyanazt megcsinálja feleannyiért, akkor miért a drága némettel dolgoztassunk?

    olcsóbb játékok: ez már most is megy, lásd Telltales féle epizodikus tartalmak (Monkey Islands, Sam & Max) + ugye a warezt is lehet vele mérsékelni (letölthető DLC csak az eredeti mellé - bár PC-n talán egyszerűbben meg lehet ezt kerülni);

    PoP-Corn + kommersz-of-perzsia - ÁÁÁ :DD

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák