Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Daelion #341 üzenetére

    Hivatalos forrásból itthon kapható 80ért? Csak hivatalos helyről vedd, hogy legyen normális garanciád, mert egyes példányok hajlamosak a ghost touch hibára, mint pl az enyém is, és ha nincs normális garanciád akkor meg lehet vele szívni.

    A MIUI használható de vannak zavaró dolgai. Pl. vannak olyan appok amik nem küldenek értesítést akárhogy állítgatok be minden erre vonatkozó szabályt, hogy ne altassa el a rendszer. Custom romokon ilyen gond nincs.

    Ha nem annyira fontos a 120hz én valami más modellt néznék a helyedben, akármennyire is meg leszek kövezve itt ezért a véleményemért. Nem nagyon néztem mostanában a kínálatot de szerintem egy Oneplus Nord vagy valami Realme telefon is akad ebben az árban. Én kerülném a Xiaomi/Poco telefonokat. Szigorúan magánvélemény.

  • Prowler

    senior tag

    válasz Daelion #341 üzenetére

    Én pár hete használom, sok év iOS után nem voltak nagy elvárásaim, de meg kell mondanom kellemes csalódás volt az X3 Pro. A 12.5.3 update sokat hozott a rendszer sebességén. Hatalmas akadás vagy fagyás nem volt még a telefonon. Az értesítések nekem rendben mennek, de ahogy Viktor mondja, apptól függ.

    Csodát nem kell várni tőle de 80 ezerért szerintem best buy a telefon. Egy Nord CE vagy Nord2 40-80 ezerrel drágább és szerintem annyival nem jobb az OxygenOS, hogy azt a felárat megérje. (Volt 7T-m szóval nem csak a levegőbe beszélek).

    Realme szerintem nem rossz, de ott elég csirke hardvert kapsz ezért a pénzért, a szoftver meg nem hinném hogy mérföldekkel jobb lenne. Ha meg így is úgy is szív az ember a rendszerrel akkor legalább a teló legyen gyors. De ez az én véleményem.

    Veremivadék Undorkutya

Új hozzászólás Aktív témák