Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz MasterMark #3319 üzenetére

    akkor már csak egy kérdés,
    azt hol lehet megnézni hogy milyen portokat nyissak meg?

    Köszönöm srácok a "szájbarágást" sajna idegen talajon tapogatózom :R . Soha nem volt dolgom hálózati beállításokkal, csak most hogy NAS-om lett, igyekszem...

    Egyébként ha már plex-ről beszélgettünk, én személy szerint nagyon szeretem! tökéletesen működik mióta feltettem és sikerült jól beállítani a folder update-t is. Amint lejön a film, már szedi le hozzá amit kell és frissül a tv kliensen is. 1-2 perc alatt. Eddig még minden filmet automatikusan befrissített.
    Néhány régi filmnél (1980-1990) angolul talál infot, de nem zavar, a képről mindet felismerem. Nagyon baba az egész.- Mielőtt elindul a film még egy wallpappert is betol belőle:)

    Én személy szerint FHD 3D, HD, és SD filmeket toltok róla, akadás mentesen. Más eskü így filmet nézni, nem tudom miért..élvezetesebb. Mint anno mikor csak könyvtárakat láttam angol írásokkal (DLNA) ...
    Akadásom sosem volt, de 2 szer összeomlott a kliens. Viszont ez futtatás száma mellett nem vészes.

    A helyzet hogy szeretném egy hálózaton kívüli ismerősömmel is kipróbáltatni (mivel megkért rá nem e lehetne) neki igyekszem valahogy nálam beállítani az egészet hogy menjen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák