Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xb12x

    tag

    válasz wayne1 #1152 üzenetére

    Elég sok minden van itt, de én nem értem hogy pontosan mi a gondod. LG TV-t nem láttam még távolról sem, de win10 és tp-link wdr4300 alatt volt szerverem. Most már más a router. Semmi különösebb ráolvasás nem kellett, működött rendben. Ahogy írták uPnP legyen engedélyezve, ez a menü látszik is azon a képen amit betettél.

    A (1129) alapján a plex szervered tökéletesen be volt állítva, csak belső hálózaton használod (1117) és hálózaton belül az Xbox működik is (1107). Akkor hálózaton belül dob egy LG TV hibaüzenetet, míg más kliens működik? Vagyis egy sima böngészőből, ami nem szerveren van, eléred a https://app.plex.tv/web/app# címet és le tudsz játszani?

    Elsőre a plex szerver beállítási között a Hálózat -> Secure connection-t állítanám át Preferred-re vagy Letitvá-ra. Hátha a TV nem tud titkos csatornát nyitni. Érdemes még megnézni, hogy hasonló beállítás (pl Allow insecure connection) van-e a TV-n is.

    Port forward, trigger, kézi port megadás csak akkor jön ha hálózaton belül minden OK, de kívülről nem tudod elérni a szervert.

Új hozzászólás Aktív témák