Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz Chaser #47 üzenetére

    Én, illetve mi folyóvízben mosogatunk, ha kézzel mosogatunk, az állóvizes mosogatástól a hideg ráz.

    Most lesz egy éve, hogy kész a konyhafelújítás, lett szép villanysütőnk, meg mosogatógépünk, mindkettő márkás, illetve a mosogatógép az A+ energiaosztály, a sütő csak A.

    Arra akartam kilyukadni, hogy a mosogatógépet egy héten átlagosan 4 alkalommal használjuk, a sütő használati szokásaink nem változtak, de itt nyilván a korábbi gázhoz képest már villannyal fűtjük.

    Summa summarum és ezzel a ténnyel nehéz versenyezni: se a víz, se a villanyszámlánk nem változott a korábbiakhoz képest és nem átlagot fizetünk, hanem mindig diktálom.

    Amivel több a kiadásunk, az a tabletta, plusz egyéb kiegészítők, de ennyit meg megér a komfortérzetünk, mert az eléggé megnőtt. A gép egy mosogatáshoz átlagosan 11 liter vizet használ, az nagyon baráti.

    Kis háztartásokba lehet venni kisebb példányokat, ami kisebb helyett foglal, bár azt gondolom a fogyasztása nem lesz számottevően kevesebb, én oda is normál méretűt vennék - az elmúlt egy év tapasztalatai alapján.

    Egyet értek veled, ha egy háztartás megengedheti magának, akkor érdemes mosogatógépet vásárolni.

    Köszönöm, hogy végigolvastátok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

  • Rimuru

    veterán

    válasz Chaser #47 üzenetére

    Csokkenti az elettartalmat, meg duzzad, szarad, elobb utobb repedes lesz, es/vagy feluleterol is valnak le dolgok (maga a fa, esetleg valami bevonat ha van, repedesekben bakteriumok), igy az etelbe kerul ami pedig beled (elobbi meg valsz nem is gond, utobbiak mar rosszabb lehet), ragasztott fa pedig meg konnyebben szetvalik.
    Csokkenti a mosogatogep hatekonysagat ahogy felszivja a vegyszeres vizet, ami kesobb megint csak a kajaban kothet ki.
    Vagodeszka, szepen lemossa az olajos vedoreteget, minden mosogatas utan ujraolajozod? :)

    Vigyázat, csalok!

Új hozzászólás Aktív témák