Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Hieronymus #35 üzenetére

    legjobb példa a fa vágódeszka, gépben minden szennyeződés eltűnik előle, kézzel azt lehet csiszatolni:) tudom h van műanyag, én szeretem a fa deszkákat
    tegnap beáztatás nélkül raktam be az üvegtálat amiben lasagne készült, majdnem teljesen tiszta lett, pedig azon volt ráégett szennyeződés is, gondoltam teszek egy próbát áztatás nélkül mennyit szed le róla, most max át kell törölni pár részen
    egyébként legjobb "szer" a cola ( : az mindent lemar, még a rozsdát is, egy szer valami szétégett, ráöntöttem este, reggelre már nyoma sem volt égésnek

    twollah1976
    én elhiszek neked mindent:) én/mi viszont sokat és jókat főzünk, poharakat gyakran cseréljük, külön deszkák vannak húsra, zöldségre, késekből is több van mint rambo el tudná képzelni, mindig olyan eszközt használok ami a legcélszerűbb, egy főzés alkalmával és utána étkezéssel biztos megtelik a gép
    sztem nincs miről beszélni, mert olcsóbb mint kézzel pancsolni, 5 év garis beko 60-70e-ért már van, új lakásba kimondottan be is terveztem a gépet, csak mosáshoz a szárítógép maradt ki ( :
    aki inkább kézzel mosogat tegye, nekem attól nem lesz rosszabb:)

    szerk:
    én se szeretem a mosatlan edények látványát, főzés közben pakolom is a gépbe őket, meg evés után is, nálam a konyha kiemelt terület, ha a szobában kupi van legyen, de konyhában csak rend és tisztaság az elfogadott

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák