Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #65675776 #17 üzenetére

    A Chipes történettel narancsot hasonlítasz almához, de a továbbiak során nem csak az én munkámmal kapcsolatban fogalmazol meg egy szubjektív - ellenben normálisan prezentált - kritikát, de a főszerkesztő (aki amúgy 20 éve IT újságíró és többek között a Chipnél is dolgozott évekig) és a korrektor(ok) munkáját is leminősíted, akik lelkiismeretesen dolgoznak és erre abszolút nem szolgáltak rá - és akiknek az ezirányú szakértelmében maximálisan megbízom.

    "Legfeljebb te nem érzed a reakcióid nagyon rossz hangvételét."

    Nem. Pontosan tudom, hogy aki félre akarja érteni, az félre is fogja. Én is megsértődök valamin, ha többféleképpen lehet értelmezni, és úgy döntök, hogy magamra akarom venni, mert csak. Nagy különbség.
    Szerintem amúgy hamarosan én is befejezem a saját totyikokba írkálást (legtöbb kollégám mintájára, de önnön kárán tanul igazán az ember), hiszen semmi, de semmi értelme - mondhatni, inkább kontraproduktív, mint nem.

    "Az olvasók viszont nem éppen így látják."

    Néhány olvasó. Néhány olvasó meg máshogy. Ezt írtam feljebb is.

    Ezt most ne értsd félre: tőled szerintem 12 év alatt egy hozzászólásban sem láttam egyetlen egy emotikont sem (lehet, hogy volt, csak én nem találkoztam vele), szóval szerintem nagyjából értem/sejtem, hogy honnan jön ez a merevség, és az erre való igény, de ezzel csak általánosítasz, és egy bizonyos kör preferenciáit (melybe te magad is beletartozol) tekinted abszolútnak. Akiknek bejön a stílus - márpedig vannak ilyen emberek is -, azokkal mi legyen? Vagy az ő véleményük nem (annyira) számít?

    Ahogy már írtam, nem kell mod jogkör, csak nem értetted a 11-es kommentet indító szarkazmust - amit a " ;] " hivatott jelezni verbális cue híján.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák