Új hozzászólás Aktív témák

  • gabika1969

    aktív tag

    válasz Bundyta #766 üzenetére

    Bundyta tedd már meg légy szíves, hogy a Nikck-nek megírod vagy jelzed, a BC ezen verziói továbbra sem támogatják a FLAC, HDFLAC típusú, magasabb (48Khz-nél nagyobb) frekvenciájú zene fájlokat. Bármilyen 96 vagy 192 Khz anyagot próbálok lejátszani, csak 48 Khz-ben továbbítja az erősítőnek, az erősítő információja szerint attól függetlenül, hogy az infó gomb alapján megjelenő felületen milyen frekvencia méret jelenik meg. A FLAC esetében a cue "kulccsal" beolvasott fájloknál a lejátszási ablakban nem lehet a zeneszámok között lépkedni, ahogy a következő track-ot választod újrakezdi az elsőt és csak magától megy végig a lemezen...
    Nálam az az mp3-ak esetében nem jön elő probléma, bár ezekből Nekem nem sok van.

    A lejátszó ugye természetesen támogatja a HD AUDIO-t. A gyári 2560 és 2680 verziókkal hiba nélkül mennek az ilyen típusú zene fájlok.
    Ezt már korábban jeleztem, de most kérném tedd meg. Nekem a vesszőparipám, de lehet másnak is fontos lenne. A többi rengeteg többlet funkció miatt szívesen használnám én a BC-ket, de ezen "apró" hiányosság miatt a custom 2560-át tettem vissza.

    Köszönöm szépen előre is, hátha a soron következő fw-ből ez a hiba kikerül!

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    Üdv Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák