Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz mephi666 #4543 üzenetére

    "999huf/csomag és 20mag van benne..."

    Az ár stimmel, de a darabszám nem: 10 mag van bennük. Legalábbis amit én néztem 1-2 fajtának a csomagolását, arra 10 mag volt írva. Ölég drága, DE ha minőségi magok, normális helyről, nem átporzott vacak termésekből, akkor megérheti. 1-2 zacsival veszek majd én is.

    "ui: trinidad scorpion-on gondolkoztam, de inkább lemondtam róla, mert fogyasztani szeretem a paprikát és ez már kívül esne a tűréshatáron :D"

    Azt én is csak arra használom, hogy kiszárítva megy a vegyes őrleményembe. Így érdemes felhasználni, mert így feldobja erősségben az egészet és sokkal kevesebbet elég szórni, mint nélküle.

    [ Szerkesztve ]

  • TeeJay

    félisten

    válasz mephi666 #4543 üzenetére

    múlt héten kálvin térre mentünk hambizni kifejezetten chili hambi volt a kérés
    mondtam a srácoknak a legerősebb szószukból tegyenek bele masszívan mert Moruga meg Reaper van otthon azt fogyasztjuk... láttam a gúnyos kacajt hogy na majd most megfingatnak és sírni fogok meg üvölteni
    jó vastagon tolták is rá, megettük simán, pislogtak majd odamentem és kértem még egy kört de mondtam hogy most mehet bele tényleg normális adag chili mert az előző gyenge volt :)) :D

    második kört is benyomtuk és utána szerintem már nem mertek mosolyogni :)
    na ezért jó ha edződsz a Morugához mert utána priceless a pillanat mikor rájönnek hogy nem tudnak neked olyan erőset adni amitől bármi bajod legyen.
    nagyon finom volt a hambi, jó csípős lett de aki Moruga meg Reaper-rel edzi magát otthon annak ez meg se kottyan :D

    szóval mi Red és Yellow Moruga magot vettünk meg szülőknek Red Habanero-t
    azt hiszem ha összejön ősszel darálom a paprikát majd és árulom a krémet kis üvegben :R

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák