Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joshua7

    veterán

    Nálam az EP2 meg a CoD4 a nyerő fps terén. HL-t a 2. rész óta szeretem (az 1 viszont nem jött be) és a 2 kiegészítő is jó volt. Rövidkék, de attól még jók. A CoD4-ben meg nagyot csalódtam...pozitív értelemben. Miután megtudtam, h nem II. vh-s, egyből temetni kezdtem. Aztán a demója bejött és a teljes is nagyon jó lett.
    Az 'elment' kategóriába raknám a Jericho-t. Bejött, de egy idő után eléggé unalmas volt már. Mondjuk a vége aztán megint tetszett. A Bioshock volt a nagy favorit egész évben. A demója nagyon bejött, végre úgy éreztem, h igen, megint van egy újat mutató progi. A nagy lelkesedés viszont csak kb. a játék feléig tartott. Onnan nagyon leült szvsz, abba is hagytam. Azóta sem fejeztem be. A Stranglehold nem fps, de attól még azért tetszett, voltak benne jó pillanatok.
    A gyengus kategóriába raknám a STALKER-t. Én nem tudom, de kb. 5 perc alatt ráúntam. Többször is nekikezdtem, de egyszerűen unalmasnak találtam mindig. NfS PS... erre nem is fecsérelem a szavakat... sz/r...

    Tetszett még a DIRT, számomra nagyon élvezetes volt, meg a FO2. Vagy az 2006-os? Mindegy, megúnhatatlan. :R :)
    Kb ennyi. Volt még pár progi, de ezek ugranak be most.

    Semper Fi

Új hozzászólás Aktív témák