Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok. Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy ezt a cikket úgy két hónappal ezelőtt - október vége felé - írtam meg, akkor még nem jött ki az AMD Radeon RX 6800 XT, így nem tudhattuk, hogy végül melyik is lesz a jobb. A jelenlegi állás szerint már ki tudom jelenteni, hogy nekem jobban tetszik az AMD, viszont a VGA vásárlás még jó ideig váratni fog magára, mert most olyan árakon mennek a kártyák - amire már akkor is számítani lehetett -, hogy eltart egy ideig, mire minden helyreáll.

    Úgyhogy a cikk végére egy kis kiegészítés: Egyelőre sem új tápot, sem új VGA-t nem tervezek venni, majd kiderül, hogyan alakulnak a dolgok jövő tavasz-nyár felé. Ha 300K alatt lehet RX 6800 XT-t, vagy RTX 3080-at venni akkorra, abban az esetben váltok, ha nem, valószínűleg ez a konfig marad 2021-ben is.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Bocs, hogy eddig nem írtam, mert egyéb dolgom volt. Köszönöm mindenkinek a visszajelzéseket.

    Viszont történt nemrég, hogy a ház LED-világítása szimplán menet közben egyszer csak lekapcsolt, és azóta bármit csinálok, nem működik. Próbáltam a vezetékeket, hátha érintkezési hiba, de nem.

    Valakinek valami ötlet?

    Mit érdemes még megpróbálni? Nem azért vettem a házat, hogy ne világítson... lehet, hogy a beépített vezérlő adta meg magát?

    Nem tudom, hogy mit csináljak vele, szétszedni csak akkor akarnám, ha biztosan ilyesmi baja van.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Aljasvip #63 üzenetére

    Közben visszaküldtem javíttatni, azt mondták, hogy érintkezési probléma volt, de ennél többet nem írtak. Most jó, működik, szóval minden oké. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák