Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    Hát, a helyzet az, hogy a játék az utolsó patch-el lett normálisan futtatható W10 alatt, addig mindenki csak szívott vele az éles teljes árú bétában...
    Jelenleg szerencsére már egész jó lett, csak maga a játék még mindig egy félkész alkotás, gyakorlatilag csak a tartalom hiányzik belőle, meg a játékosok (a második nem csoda, mikor 28ezerért mérik az ultimate-et)
    Még jó, hogy nem volt PC demó mikor megvettem, mert akkor nem vettem meg, gyakorlatilag így is két napomba telt, hogy eredetileg futtatni tudjam, mert minden hibaüzenet nélkül lehalt folyton (a virtuális memória szűkében egyébként lehet, hogy még most is ezt teszi, ezt 12 gigára kellett húznom, a 8giga RAM mellett)
    A processzor minimumot szerencsére nem kell komolyan venni, lazán fut az i3-2100amon is. De ezt előre gondoltam, beírnak valamit, hogy legyen egy kis eladás hardverfronton is.

    Szóval a single 12 pálya, azok sem túl acélosak, rossznak mondjuk nem rossz, de a stratégia játékok mellett ez max a Halo univerzummal tűnik ki.
    A multi... Hát az meg PC-n... Ha nem blitz-et játszol, akkor kb 10-20 perc, mire összesorsol valakivel. A blitz is tarthat percekig (matchmaking közben Hearthstone menetet játszottam a telefonomon). Ráadásul míg ki nem gyúrod magad (értsd ismered az összes hős összes egységét, stb, ráadásul legyen minimum 2-es átlagod a kártyákkal) folyamatosan bucira vernek, mert olyan szinten nincs matchmaking, vagy kevés az ember, hogy összerak folyamatosan a brutál profikkal (volt 45ös szintű is, mikor még 3 voltam)

    Mikor kezded megszokni, akkor egyébként már kezd bejövős lenni, annak ellenére, hogy a tartalom tényleg minimális, legalább már nem téged vernek bucira, hanem te a frisseket. A blitz módban összesen 1db pálya van, egyébként 2 faj, és 3-3 vezér (illetve a DLC-vel már 4-3), szóval a tartalom elég szegényes, emellett aranyárban mérik.

    Ez jó lesz még pár kör balanszolás meg a beígért későbbi tartalom után (mint a Halo5, ami szintén befejezetlen volt kiadáskor), szóval majd 50-60% leértékeléskor egy év múlva, 3szoros tartalom mellett megéri majd megvenni. Vagy addig mondjuk cdkeys-en, nekem ott 14,5-be volt egy akció alkalmával, most ahogy néztem szintén azért jóval 20 alá jön ki az ultimate. 28ezerért inkább vicc a sztori.

    Psychopeti: eddig azért ment a sírás, mert konzol only. Most azért megy, mert Win10 és konzol only... Van akinek soha nem lehet megfelelni, na, ezeknek nem is kell még megpróbálni sem... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák