Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.R.Ewing

    tag

    válasz TazLeacher #1 üzenetére

    én is nagy q3 megszállott voltam 99ben az UT-t vhogy nem is ismertem, kiesett teljesen akkoriban még.

    osztán történt, hogy 2000 nyarán a napster magyar szobájában segítettem egy kópé nevű srácnak felinstallálni vmi szar taiwani modemet(nekem is olyan volt) és erre a végén annyit mondott: mondjam meg a nevem meg a címem, küld vmit cserébe. arra már nem emlékszem, hogy én választottam az UT-t, vagy ő küldte azt magától, de onnantól még kb 2x ha elindítottam a q3-t...

    pár hónapot UT-ztam, amikor öcsémmel találtunk 2 MOD-ot hozzá: Strike Force és Tactical Ops. a strike forceban nagyot ütött a DIE HARD I-re hajazó pálya, de a Tactical Ops volt az, ami mögött volt akkora játékosbázis, hogy érdemesebb volt afelé orientálódni. később ebből lett standalone retail változat is.

    ki lehet röhögni, de én a mai napig ezzel a 10 éves 'szarral' tolom. mellette még a wolfET meg a WoW tudott hosszabb-rövidebb ideig lekötni, de ez az, amira azt mondom, hogy az én játékom. manapság sajna haldoklik, épp 1 hete állították le végleg a 'hivatalos' fórumot, de azért az a párezer ember, aki tolja, az elég komolyan tolja. arról nem is beszélve, hogy a TO tartja életben az UT99-t is. a leglátogatottabb UT99-s szerverek mind TO szerverek 1-2 kivételtől eltekintve. (MOD korszakban volt UT2TO mutator TO alá, és UT alatt TO fegyvereket lehetett használni. Curse][ Saigával meg AK-val, az az igazi móka :)
    tőlünk nyugatabbra minden hétvégén van vmi LANhappening. régebben itthon is volt évente 1x ilyesmi, az egyik magyar klán által szervezve, de én vhogy soha nem értem rá ilyenekre :)

    anno rápróbáltam CS-re is, hátha jó lesz, mert az is ilyen ugyebár, de 15 percig bírta a gépemen, aztán töröltem is azt a 'szart' :)

    van egy 'folytatása' is UT2k4 alá, TO:crossfire néven, amit régi TO-sok fejlesztenek, de én azzal nem tolom.

    Az UT99 lesz mindig is az etalon a multiplayer fps-ek előtt, és sztem még jópár évig menni fognak a szerverek. legalábbis nagyon remélem, hogy EPICék nem lövik le a master servert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák