Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz cor #11 üzenetére

    hmm... szerintem sem lesz ez rossz... kicsit azért fejlesztettek a motoron... mintha komolyabbak lennének a fények/árnyékok, mint az első részben... (dx10/10.1 támogatást megkockáztatnék... dx9es volt az előd...) meg szerintem húztak még rajta azért... egy ilyen minőségű gameplay trailerből nem szabad sok következtetést levonni... én tuti h várom... agyatlan mészárlás az egész, de nekem sokkal jobban tetszik, mint "komolykarcsi"... az túl színes... ennek meg a zenéje, hangulata 10/10-es nálam...

    előző kommentekben valaki említette, hogy mind3 részét végigjátszotta... én úgy tudom, hogy létezik az alap painkiller, 1 hivatalos kiegje van: a battle out of hell és van egy overdose nevű fanok által összehozott nem hivatalos kieg... én tudnám rosszul? egyébként ez a resurrection a 2. hivatalos kieg lesz vagy painkiller2? :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák