Hirdetés

2017. szeptember 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az animációk elég gyengék, mintha az első játékból szedték volna ki őket. A látványvilág viszont rettentő jó, hozza az eredeti játékot csak sokkal szebb.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Ha még sok ilyen kiokulós environmental puzzle is lesz benne, mint amit a videóban mutattak, akkor engem is érdekleni fog. A HL2-ben is azok a részek voltak a legjobbak. (De azért annyira egyszerűen ne legyenek... :D )

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#3) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Elmegy, de inkább egy pc-s Uncharted 4-et szeretnék! :)

transhumanism █h+█

(#4) wolfman válasza szupermacs (#1) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

Nézz bele a régi játékba! Ez már sokkal jobb animációkkal bír, bár még tényleg elég gyenge, de annál jobb. :)

- Válassz egy számot 1 és 10 között. - Megvan! - Na, ennyi az IQ-d!

(#5) szupermacs válasza wolfman (#4) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ismerem, meg is vettem még amikor bejelentették ezt a folytatást(?) de annyira bonyolult volt számomra, hogy inkább hagytam.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#6) wolfman válasza szupermacs (#5) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

Régesrég mikor megjelent én is játszottam haverral de angolul se értettünk meg full összetett volt így a második világban rögtön el is akadtunk. Na majd most talán.

- Válassz egy számot 1 és 10 között. - Megvan! - Na, ennyi az IQ-d!

(#7) szupermacs válasza wolfman (#6) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Második világ? Addig el se jutottam. PC Guruban olvastam csak róla még amikor megjelent, mindig ki akartam próbálni. Aztán nem olyan rég ugye sikerült, de nekem még mindig bonyolult. :DDD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.