Új hozzászólás Aktív témák

  • MCBASSTION

    aktív tag

    most próbáltam ki, 15 Mbps nettel max 5 Mbps-t használt, emellett úgy nézett ki az egész mintha egy 360ps youtube videot néznék, és mellette élvezhetetlen volt az input lag a Metro 2033-ban.
    Kipróbáltam a Limbo-t is, ami ugye nem reflexre megy, azzal nem volt semmi baj teljesen jól működött a dolog. Szóval sztem ha az FPS és más gyors reflexeket igénylő műfajoknál nem is, de máshol kiválthatja a PC-t.

    EDIT: ja és a Metro 2033 grafikája a 360p-s youtubeos minőség mellett sztem alapból a béka segge alatt van kettővel. Azért aki jászott már ilyen játékot fullhd-ban max grafikával 60 fps környékén az nem fogja lecserélni erre a ratyi minőségre. Esetleg ha már az optikai net elterjedt lesz és nem csak a sávszélességet fogják növelni hanem a pinget is csökkenteni, akkor simán elképzelhető hogy pár játék megközelíti azt a szintet, amit elvárok. Ja és persze ha már cloud és ott van a "strong" szerver, akkor a max grafikát igazán alapból berakhatná. Ha meg nincs rá kapacitásuk akkor meg nem ér semmit az egész...

    [ Szerkesztve ]

    windows7sins.org

Új hozzászólás Aktív témák