Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76289792

    törölt tag

    válasz Kamikaze75 #130 üzenetére

    Ha a Turbado nem adná ilyen olcsón, akkor nem esne be így az ára. Na meg a szolgáltatóknál is megjelent. Továbbra is jobban tartja az árát mint egy Samsung vagy Pixel.

  • Ezekiell

    veterán

    válasz Kamikaze75 #130 üzenetére

    Bár mennyire nem szeretem az iphone-t,ebben az ársávban azt vennék az értéktartás miatt.
    Amikor az iPhone a logikus választás anyagilag... Ezt a napot se hittem h eljön valaha :) De teljesen igazad van.

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

  • utomi

    senior tag

    válasz Kamikaze75 #130 üzenetére

    Ha kereskedő vagy értem, hogy számít az értéktartás de komolyan egy mobilon? Persze nem mindegy mennyiért adod el majd de ne beszéljünk már értéktartásról egy használati tárgy esetében. Olyan jó, hogy mindig van min rugózni. Tavaly jó volt de a szar kamera. Idén minden jó de drága és senkinek se kell mert nincs hazai bolt meg szerviz. Ha neked ezek kellenek van elég telefon ilyen. Minek ezt ide leírni kb 100 alkalommal.
    ___________________________________________
    fairi (#126)

    Inkább tűnik ez szoftveres dolognak továbbra is. Persze ha nagyon akarom a gyíkemberek létezésére is találok posztot a rediten de minek. Amíg ez vagy 20-30 ember problémája addig nincs jelentősége. Ha minden telefont érint és szoftveres akkor javítják. Ha hardveres akkor meg megy vissza a teló.

    _____________________________________________
    (#136) NemMo
    Mert mi a gond? A zöldülés egyenlőre 0,0001%-ot érint ami ha pont te vagy akkor szar tudom csak éppen nem értem ki hiszi, hogy nem kaphat valamiből hibásat. A melegedés megint csak kevés embernél jött elő és azt sem tudni mi állt a háttérben. Mutass már nekem légyszi egy hibátlan terméket ? Súgok, nincs ilyen. Nagyon régóta van már valamilyen gond minden új telefonnal. Nem fogsz hibátlant venni semelyik gyártótól. Apple(antenna gate, blend gate stb.), Samsung (khmm. Note 7 valaki? ), Huawei (Mate 20 Pro zöld kijelző (na az tényleg zöld volt LG panel ugye)és így tovább.
    ______________________________________________
    (#141) t72killer
    Írtam utána ha ez mass problem és nem szoftveres akkor megy vissza a telefon. DE ugye te sem hiszen, hogy egyik nagyobb online oldal(külföldi) vagy YT teszter se csinálni erről videót? Amúgy az Exynos Samsungok túlmelegednek egyeseknél, itt is volt bőven topicban aki panaszkodott és mégse látnám, hogy tömegek kötik fel magukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák