Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz rigoberto #474 üzenetére

    Mindenképp funkciógazdagabb a miui.Sokkal több beállítási és testreszabhatási lehetőség valamint hasznos feature van benne mint az oos-ben.Hogy ez rossz lenne?Azt azért nem hinném, mert ha még nem is használod ki őket akkor is ott van legalább a lehetősége.A használhatóságot gyökeresen befolyásoló buggal én még nem találkoztam miuin.Az oos-el most ismerkedem.Egyszerűbb és egyértelműbb a menürendszere,logikusabban van elrendezve(miuiban vannak beallítasi lehetőségek amik olyan menüpontba vannak elrejtve hogy eszembe nem jutott volna ott keresni) de sokkal kevesebb lehetőség és funkció van benne az biztos.Kinek ez kinek az. Én anno a sokat szidott touchwizzes samsung felületet is azért szerettem mert telepakolták milliónyi kis hasznos vagy épp haszontalan featurrel.Hát ebben az oos-ben ilyenek tényleg nincsenek.

    Ui: ja még a végére annyit hogy a ramkezelés tényleg sokkal jobb az onepluson mint xiaomin.Itt tényleg mindent ramban tart a végtelenségig amit megnyitok egyszer.Miuin pedig allandóan mindent bezarogatott hiaba a 6 giga ram.Sokszor volt hogy írtam valamit valahol aztan kaptam egy hívast vagy épp átléptem egy masik alkalmazasba pár percre aztán mikor vissza akartam térni folytatni amit elkezdtem akkor újra nyitotta az alkalmazast az egesz irasom elveszett kezdhettem újra az egészet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák