Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bly

    tag

    válasz *Mukeey* #2026 üzenetére

    Köszi, én is ezt mondtam volna ... igazából (#2013) gergo07 - nak a kérdése lett volna ez ...
    a 6T és a sima 7 között érdemleges külömbség az a Processzor ... SD845-SD855 ... tehát teljesítményben ráncfelvarrást kapott. Olyan minimális fél generációs ráncfelvarrást képviselnek, mint anno 6 és a 6T ... csak ezen fél generáció hozott magával egy teljes generáció váltást is a 7 Pro személyében ...

    Tehát a...
    -6 és a 6T esetében:
    - nagyobb kijelző, rendezettebb notch, képernyőbe épített újlenyomatolvasó, Jack lehagyva ( F
    él generációs ránc(fel/el)varrás )

    -6T és a 7 esetében:
    - erősebb processzor, nagyobb hátlapi kamera ( ismét félgenerációs ráncfelvarrás )

    -7Pro ( 6T-hez képest ):
    -erősebb processzor ( nagyobb memória ... opcionális 12Gb ), jobb/szerteágazóbb fotózási képességek ( 3, nagyobb hátlapi kamera, széles látószög ) nagyobb notch mentes kijelző ( 60->90Hz frissítéssel ), kiemelkedő előlapi kamera ( én sajnos szkeptikusan állok hozzá :( nem kellene semmi pénzért, ennyit nem ér nekem a notch elhagyása ) gyorsabb újlenyomat olvasó, hardverekből adódóan a fogyasztás miatt nagyobb akkumulátor. ( 6T-hez képest "teljes" generáció váltás )

    Ha most váltanék Samsung A5-ről : tuti a sima 7-et venném, mivel árban kb oda lőtték be mint a 6T-t, persze előnye is a nagyobb kamera, és a nagyobb processzor. Ha van még az embernek fölös 80-100.000Ft a zsebében, és nem sajnál kiadni egy telefonért ennyit ( hozzáteszem nekem még a 6T-nél is húzták a fogamat!! ( persze nem bántam meg ) ) akkor a 7Pro a megfelelő választás.

    Így, hogy tegnap bevállt az Factory reset, sem a 7 sem a 7Pro nem bírná eddig ( erősebb processzor miatt, persze optimalizáltak a fogyasztáson, én értem ) de én per pill egy telefonért nem adnám oda szőrben sem, de még a 7/7Pro-ért sem. Tudásában, teljesítményében, akkuidejében nekem a legtökéletessebb a 6T.

Új hozzászólás Aktív témák