Új hozzászólás Aktív témák

  • bajaki

    őstag

    válasz se4ever2 #1756 üzenetére

    Én S7 Edge-ről "váltottam". Igaz, az körülbelül egy hétig volt csak nálam, elálltam a rendeléstől. Több okból kifolyólag sem maradhatott. Egyrészt nem éreztem annyira gördülékenynek rajta a rendszert, mint a OnePlus 3 esetén (nyáron volt az is), másrészt nem jött be az összkép mint amennyire azt vártam. Tényleg nagyon szép készülék, de a műanyag home gomb nálam nagyot rontott az élményen. Ahogy láttam, sokaknál karcolódott is, ugyanúgy, ahogy a beszédhangszóró rácsa is kopik. Azalatt a néhány nap alatt amíg nálam volt, már felfedezhető volt 1-2 mikrokarc a kamera melletti vakut borító műanyagon is. Tudom, hogy használati tárgy, nem is kívánok ebből vitát indítani, de én nem tűrök meg egyetlen kis karcot sem a telefonjaimon.
    Kijelzőt tekintve sem tartom indokoltnak az árkülönbséget. Szerintem csak akkor látni különbséget a 3T és az S7 Edge között, ha egymás mellé teszed őket.
    A lekerekített kijelző pedig csak látványelemnek, illetve a legkisebb kocctól való repedés begyűjtésére jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák