Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Felvetődött bennem, hogy hosszú idő után áttérek Androidra (eredetileg egy Lumia 950-est akartam/akarok venni, de annak a külső kialakításával nem vagyok elégedett). A OnePlus 3 6 Gb ramja már elég meggyőzőnek hangzik, hogy akár évek múlva se akadjon a rendszer (évekre, nem hónapokra vennék telefont).

    Alapvetően azért választanék egy magasabb kategóriás telefont, mert szeretnék vele alkalmi fotókat is lőni (5 hónapos a kisfiam és bizony a rendes fényképezőgép nincs mindig kéznél, ahogy terveztem), és a videók alapján elég meggyőzőnek tűnik a 3 (bár a Ph!s teszt már annyira nem volt makulátlan).

    Néztem a honlapon és 125k még határeset lenne, de ha jól értettem, akkor a Oneplus nem árulja a telefonokat az EUban, hanem egy másik cég importálja nekik, így gyakorlatilag ez egy 125k-s 0 áfás számla? Vagy ezt a számlát el sem fogadná a könyvelő? Van valakinek ezzel tapasztalata? (az áfára rákeresve láttam pár hozzászólást, de az végül nem derült ki, hogy mit szól az eredeti e-számlához egy itthoni könyvelő.)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Rick4 #1535 üzenetére

    Olvastam, de amit írtál az nem válasz a kérdésemre, pontosabban nem tér ki magára a számlára, csak leírtál egy beszerzési módot, amivel kvázi bevihető a cégbe a telefon . De a válaszodból ítélve akkor nem tudom céges paypallal kifizetni, mert az e-számlát, amit a 1+ ad, a könyvelő nem tudja befogadni, még 0% Áfásként sem. Azaz mindenképpen "közvetítő" kellene. :F

    Mondjuk elsőre nagyon belelkesültem a specifikáció alapján, de a 0%-os áfa miatt nem biztos, hogy megéri a ~33k felárat egy 950-hez képest. (WP, droid nem zavar, mindkettő volt, de nekem az számít, hogy gördülékeny legyen a rendszer és jó képeket készítsen, nem akarok a telefonon játszani)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Outlander #1540 üzenetére

    Nem gond, nincs olyan, hogy mindenkinek tetszik valami. ;) Fura, belefutottam már pár emberbe, akik kifogtak egy rossz szériát vagy nem tudom, nem te vagy az első aki így érez. Család, ismerősök és munkahelyen is szinte csak WPsek maradtak (meg pár iphone-os). Van 4/5/6/8/9xx sorozatból is, mind jó volt, kivéve a 4xx, de annak tudtunk a kijelző érzékelőjének a "hibájáról". Nálam a 630 két éve szolgál, hasít, minden gond nélkül, most is azért cserélném, mert kellene egy jobb kamerás telefon.

    Appokból kb. Syno/Qnap cuccokat használok, Waze, Skype, instagramm, Shazam és gyári navi. Ez mellett emailek + office kell. Ebből látható, hogy nálam a WP app szűkössége nem érint. A WP 10 mondjuk okozott meglepetéseket, amikor néhány 640-esre feltettük. Hát, hazudnék, ha elsőre olyan érzésem lett volna, hogy jobb lett a rendszer. Van ismerősöm, aki HTC és 830 után most 950-re váltott, szóval 3. generációs WP használó. Ő is nézett furcsán, hogy egész más lett a rendszer, de ~1 hét után azt mondja, hogy megszokható.

    Hogy On is legyek: vezeték nélküli töltés valahogy megoldható a 1+3-nál? Vagy a fém hátlap miatt kizárt? azért kérdezem, mert a L630 nem az első telefonom, aminél az USB eléggé kilazult a sok töltögetés miatt, plusz terveim szerint ezt a telefont elég sokáig szeretném használni.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák